Proměna paní Zuzany z Oravy

Tentokrát  se štěstí doslova usmálo na milou paní Zuzanu z Oravy. O překvapení se zasloužili její dva synové Peter a Samko, kteří k nim pozvali Vila Rozborila s jeho vysíláním „V siedmom nebi“.

Paní Zuzana to v životě neměla doposud jednoduché. Byla z rozvedené rodiny a vyrůstala jen s maminkou v chudobě. Ani její první manželství se nevydařilo. Manžel ji bil. K tomu se přidala velmi silná paradentóza, kterou v mládí její rodiče zanedbali. Přišla téměř o všechny zuby. Nemohla se ani s chutí najíst.

Situace se vyhrotila do té míry, až se jejím dětem posmívali spolužáci ve škole, že jejich maminka má ošklivé zuby. Podle slov paní Zuzany bylo nejhorší zjištění, že: „Při rozhovoru se vám lidé nedívají do očí, ale do prázdných úst!“

Na paní Zuzanu se usmálo štěstí. V Schill Dental Clinic Bratislava jí profesionální tým pod vedením pana primáře MUDr. Alexandra Schilla vrátil široký úsměv na tváři a možnost se opět s chutí zakousnout do milovaného řízku.

Paní Zuzana se od teď může krásně usmívat i na svého partnera Jana a na všechny své čtyři děti. 

 

 


Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

Napište nám a termín dostanete do 24 hodin

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.