Přijímáme nové pacienty

Pokud se rozhodnete pro naší kliniku, rádi Vám poskytneme profesionální péči a s nejmodernějšími technologiemi.

Přijímaní nových pacientů v Schill Dental Clinic Pokud se rozhodnete pro naší kliniku, tak Vám naši zubaři poskytnou profesionální péči a s nejmodernějšími technologiemi. Postup je následující: První návštěva – Vstupní vyšetření zahrnuje komplexní klinické vyšetření a rentgenový status celého chrupu, prováděný digitálním OPG rentgenem (4x vyšší přesnost, 6x menší zátěž organismu zářením), včetně bitewings RTG snímků (detailní snímky, které určují větší přesnost případných mezizubních kazů) a stanovení léčebného plánu i rozpočtového plánu. Během tohoto vyšetření s Vámi lékař probere veškeré možnosti léčby a navrhne nejvhodnější řešení. Vyšetření trvá přibližně 30-40min. Na naší klinice je k dispozici také 3D CT zubní tomograf k velmi přesné diagnostice pro implantologii, stomatochirurgii a ortodoncii. Včasné zjištění počátečního kazu znamená nejen ušetření za pozdější nákladnou zubní péči, ale záchranu a zachování zdravého chrupu. Vstupní vyšetření je plně hrazeno pojišťovnou, v případě, že jste se nezaregistrovali za poslední 3měsíce u jiného lékaře. Pro naše registrované pacienty pojišťovny hradí preventivní prohlídky 2x ročně, proto díky našemu informačnímu systému pacient nikdy nezapomene, kdy je čas na preventivní prohlídku. Samozřejmostí je i ošetření našich nejmenších pacientů a celé rodiny, kdy pro malé děti lékaři připraví prostředí, ve kterém se nemá dítě čeho obávat. Nezapomínáme i na pacienty, kteří řeší akutní problémy. V případě zájmu stát se naším pacientem, stačí oslovit naší recepci, která Vám vše vysvětlí a vybere s Vámi vhodný termín. Provozní doba naší kliniky je od pondělí do čtvrtka od 8 hod do 20 hod a pátek od 7:30 hod do 19:00 hod, kdy nás můžete telefonicky kontaktovat na číslech: 224 936 389, 731 455 480 nebo na webových stránkách www.schilldental.cz, kde najdete objednávkový formulář, na který recepce obratem reaguje a kontaktuje Vás nazpět. Další forma komunikace pro objednání je třeba i přes skype nebo jen emailem: info@schilldental.cz; můžete zasílat Vaše dotazy a objednání. Termíny na tato ošetření se snažíme najít a vyhovět pacientům do 14dnů. Na Vaše ošetření a setkání s Vámi se těší tým Schill Dental Clinic Praha - zubaři, kteří přijímají nové pacienty.


Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

Napište nám a termín dostanete do 24 hodin

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.