Vstupní vyšetření

První kontakt se zubařem je důležitý. Od něj se odvíjí vzájemný vztah lékaře a pacienta, důvěra a rozhodnutí změnit zdravotní stav k lepšímu. My v Schill Dental Clinic uděláme pro váš krásný úsměv maximum a navíc vás naučíme i předcházet problémům v ústech. 

 

Vítejte v zařízení 21. století

Při vstupu vás přivítají usměvavé recepční a postarají se o plynulý průběh vaší návštěvy. Nejprve v klidu u kávy vyplníte vstupní formulář. Součástí vaší první návštěvy je RTG a diagnostika stavu vašeho chrupu. Následně vám lékař vysvětlí postup ošetření. Vše probíhá na jednom místě, bez stresu a bez čekání. 

 

Od rozhodnutí k činům

Na základě výsledků vstupní prohlídky ošetrující lékař vypracuje léčebný a rozpočtový plán a detailně vám vysvětlí, co vás čeká. Zákroky si můžete rozložit v čase tak, jak vám to vyhovuje. Pokud chcete vidět svůj nový úsměv ještě před vykonáním zákroků, můžeme vám ho v počítači nadesignovat.

Většině pacientů už na začátku doporučíme dentální hygienu. Předpokladem úspešné léčby je totiž čisté prostředí a kvalitní ústní hygiena. Tu zabezpečí dentální hygienička, která zkontroluje stav zubního kamene, dásní, pigmentace na zubech, a ukáže pacientovi správný postup domácí hygieny. Podle stavu chrupu a ústní dutiny zvolí další kroky tak, aby sa lékař mohl věnovat další léčbě.

 

Komfort pacienta je priorita

V Schill Dental Clinic poskytujeme veškeré služby a zákroky v oblasti stomatologie. Pokud je to potřebné a zabezpečí to váš komfort, ošetríme vás i v celkové anestezii. Moderní technologie a zvětšovací technika nám umožňují provést zákroky v kratším čase a s větší přesností. Uděláme vše pro to, abyste sa u nás cítili v bezpečí a měli pohodlí, které potřebujete. 

V našich ordinacích klient po dobu ošetření v zubařském křesle leží. Pro pacienta je to pohodlné, a nvíc se výrazně zmenšuje riziko snížení krvního tlaku a případné nevolnosti.

Stomatolog aplikuje pacientovi před ošetřením tzv. živých zubů, stejně tak jako před všemi bolestivými zákroky, lokální anestezii. Ta sa aplikuje speciální, velmi krátkou jehnou a není bolestivá. Představuje komfort pro pacienta, který se díky ní nemusí bát bolesti ani nevolnosti během zákroku.

Známkou kvalitní zubní ordinace je též maximální hygiena a sterilní prostředí. Stomatolog i jeho asistentka používají rukavice na jedno použití a ústní roušku. Všechny nástroje, které při práci odborníci používají, jsou zabalené a sterilní. Pacient dostává před zákrokem ochrannou zástěru, aby se mu na oblečení nezachytily nečistoty či případné skvrny. Na přání vám pustíme hudbu, která váš pobyt v ordinaci může zpříjemnit.

 

Připravíme vám řešení na míru

 

Každý klient je pro nás důležitý, každý je jiný. Neexistují univerzální řešení, je pro nás samozřejmé, že k vám přistupujeme individuálně a věnujeme vám dostatečné množství času. Zdraví zubů ovlivňuje celkový zdravotní stav. Chceme, abyste vy byli spokojení se svým krásným úsmevem a abychom my měli jistotu, že jsme odvedli profesionální práci.

 


Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

Vaše zdraví je na prvním místě, ošetřujeme dle posledních hygienických standardů.

Vycházíme vstříc s termíny

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.