MENU

První návštěva zubaře

Prostředí, ve kterém nás navštívíte, Vás přivítá vřelou atmosférou a moderním designem.
Zapomenete na stresující pocity ze sterilního prostředí zubních ordinací a pohotovostí.
Ošetříme Vás s citem. A hlavně bezbolestně! Jsme rádi, že jste si vybrali právě nás.  

Ať se Vám u nás líbí,  račte vstoupit!

Naše stomatologická praxe sídlí na hranici částí Pankrác a Krč, v budově Main Point Pankrác, která se pyšní výjimečnou architekturou. Umístění Schill Dental Clinic jsme vybírali pečlivě, s ohledem na skutečnost, že přicházíte (ve většině případů) s problémem či dokonce bolestí. Proto je naší snahou přijmout Vás v klidném  prostředí, které působí spíše dojmem kavárny.  Při návštěvě Vás usadíme v pohodlných křeslech  a nabídneme malé občerstvení ještě dříve,  než se Vám Váš zubař začne věnovat.

První návštěva zubaře

  1. V případě, že jste u nás poprvé, vyplníte společně s naší asistentkou vstupní dotazník.  Asistentka Vám vysvětlí, jak naše klinika funguje.  Seznámí Vás se zubní ambulancí.  Z našeho týmu si můžete vybrat ošetřujícího lékaře.
  2. Při úvodním, vstupním vyšetření, zaznamenáme stav Vašeho chrupu, sliznic, uzlin, jazyka, kloubů a slinných žláz (kompletní klinické vyšetření). Součástí vstupního vyšetření je standardně rentgenový status celého chrupu prováděný digitálním rentgenem (4x vyšší přesnost, 6x menší zátěž organismu zářením).  Vše  absolvujete na jednom místě, beze stresu a dlouhého čekání.

Standardy zubní ambulance Schill Dental Clinic

  1. V Schill Dental Clinic nabízíme široké spektrum služeb a zákroků – od nejjednodušších běžných ošetření, přes estetické zákroky,  až po složité stomatochirurgické operace. Váš osobní stomatolog Vám vždy rád zodpoví všechny dotazy a nabídne poradenství týkající se správné péče o Váš chrup a hygieny celé ústní dutiny.
  2. V naší zubní ambulanci využívá tým stomatologů všechny  nejmodernější metody a technologie, které ve významné míře napomáhají tomu,  aby byla bolest při stomatologických výkonech co nejvíce eliminována.

Naším krédem je nabízet všem klientům jenom tu nejlepší stomatologickou péči.

Více o jednotlivých technologiích a nabízených službách naší kliniky najdete v části TECHNOLOGIE a SPEKTRUM OŠETŘENÍ. Na první návštěvu zubaře se můžete objednat ZDE.