RVG senzor

Schill Dental Clinic Technologie RVG

RVG

RVG senzor (radioviziografie), často nazývaný také intraorálním rentgenem, je základem moderní a kvalitní stomatologické ordinace. Využívá se během ošetření na detailní zobrazení a diagnostiku stavu jednotlivých zubů.

RVG vs RTG

RVG představuje novou digitální technologii, která umožňuje zhotovit kvalitní snímky chrupu při minimální dávce záření. V porovnání s klasickým RTG je doba projekce několikanásobně kratší. Výsledek je zobrazen na monitoru bez čekání do několika sekund.

Využití RVG v Schill Dental Clinic

V Schill Dental Clinic klient při snímání RVG přístrojem v zubařském křesle leží. Výsledný snímek je hotový do několika sekund. Díky rychlosti a jeho digitální podobě navyšuje diagnostickou hodnotu a šetří čas nejen stomatologovi, ale i pacientovi.

Radioviziografie je na našich zařízeních využívána i při různých zákrocích, např. při endodontickém ošetření. Zákrok je snímán pomocí RVG a přenášeny na obrazovku vedle křesla. Tímto způsobem získává zubař možnost přímé kontroly, což samozřejmě zvyšuje kvalitu práce.


Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

Napište nám a termín dostanete do 24 hodin

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.