RVG senzor

Schill Dental Clinic Technologie RVG

RVG

RVG senzor (radioviziografie), často nazývaný také intraorálním rentgenem, je základem moderní a kvalitní stomatologické ordinace. Využívá se během ošetření na detailní zobrazení a diagnostiku stavu jednotlivých zubů.

RVG vs RTG

RVG představuje novou digitální technologii, která umožňuje zhotovit kvalitní snímky chrupu při minimální dávce záření. V porovnání s klasickým RTG je doba projekce několikanásobně kratší. Výsledek je zobrazen na monitoru bez čekání do několika sekund.

Využití RVG v Schill Dental Clinic

V Schill Dental Clinic klient při snímání RVG přístrojem v zubařském křesle leží. Výsledný snímek je hotový do několika sekund. Díky rychlosti a jeho digitální podobě navyšuje diagnostickou hodnotu a šetří čas nejen stomatologovi, ale i pacientovi.

Radioviziografie je na našich zařízeních využívána i při různých zákrocích, např. při endodontickém ošetření. Zákrok je snímán pomocí RVG a přenášeny na obrazovku vedle křesla. Tímto způsobem získává zubař možnost přímé kontroly, což samozřejmě zvyšuje kvalitu práce.


Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

Vaše zdraví je na prvním místě, ošetřujeme dle posledních hygienických standardů.

Vycházíme vstříc s termíny

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.