Hledáme zkušeného stomatologa (m/ž), ortodontistu (m/ž), recepční (m/ž) a dentálního hygienistu (m/ž) Máte zájem se s námi dále rozvíjet?

MDDr. Radka Krupková

Stomatolog

čeština, angličtina

Dětská stomatologie

Objednejte se online Přijímáme nové klienty

Pokud se spokojíte jen s tím nejlepším, pak jste v Schill Dental Clinic na správném místě. Náš tým se o vás postará.

MDDr. Radka Krupková s námi spolupracuje od roku 2016. Nastoupila po dokončení studií. Nyní se do Schill Dental Clinic vrátila po mateřské dovolené.

Její hlavní specializací je dětské zubní lékařství – pedostomatologie. Věnuje se ale také péči o dospělé pacienty.

Pracovat s dětmi mě baví.

„Vždy jsem věděla, že péče o dětské pacienty je moje parketa, je to krásná práce, která obsahuje mnoho výzev. Po návratu z mateřské dovolené jsem o tom přesvědčená ještě víc“, říká s úsměvem MDDr. Radka Krupková.

K dětem přistupuji empaticky, ošetřuji je jemně a citlivě. Snažím se, aby návštěva zubní ordinace byla pro dítě i jeho rodiče co nejpříjemnějším zážitkem. Vše trpělivě vysvětluji, ukazuji, nespěchám. Pouštíme si písničky, pohádky a máme v ordinaci často legraci.

Nejraději mám situace, kdy se nám společně podaří překonat strach ze zubního vyšetření či ošetření. Když pak vidím, jak je malý pacient spokojený a rodiče jsou na něj po právu pyšní, tak cítím opravdový smysl své práce.

Zubní lékařkou chtěla být odjakživa. Stačila k tomu jedna návštěva na ortodoncii, kam chodila jako malá, a bylo rozhodnuto.

Je veselé a přátelské povahy, ráda sportuje a chodí na boso. Má dvě malé dcerky, border teriéra a chová dvě zakrslé slepice. Strašně ráda plete a háčkuje balaclava kukly, vytvořila si i vlastní značku. Vidět jí můžete také při inline rychlobruslení, po pauze se vrací k závodění.

V Schill Dental Clinic
o vás pečuje 12 odborníků

Patří k české a slovenské špičce.

Celý tým MUDr. Schilla

Zasloužíte si prvotřídní péči

  • Termín dle vašich potřeb
  • Ošetřujeme precizně a bezbolestně
  • Za svou práci ručíme 5 let

Poznejte Schill Dental Clinic

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental