MDDr. Vladimír Strečko

Stomatolog

slovenština, čeština, angličtina

Stomatolog, dentoalveolární chirurg, implantolog a vedoucí lékař Schill Dental Clinic v Košicích nyní nově ošetřuje i pacienty v Praze.

Objednejte se online Přijímáme nové klienty

Za pár hodin dokážeme úplně změnit estetiku i funkčnost chrupu.

Chrup je důležitou součástí vzhledu člověka. Jeho proměna pomáhá nejen po zdravotní, ale i po estetické stránce. A lidem se za pár hodin doslova vrací sebedůvěra.

Na mé práci lékaře se mi líbí uskutečňovat proměny. Zaměřuji se na kvalitu a dlouhodobé výsledky. A to, že v Schill Dental Clinic najdeme spolehlivé řešení pro téměř jakýkoliv problém se zuby mě naplňuje radostí,“ komentuje svojí práci MDDr. Vladimír Strečko.

Zubař, který vám rozumí.

Vždy chtěl být lékařem. Od dětství ho fascinovaly návštěvy u zubaře, proto si nakonec zvolit cestu zubního a ne všeobecného lékařství.

Pamatuji si zvuk turbínové vrtačky, ten charakteristický zápach zubní ambulance a křik dětí. Já jsem vždy chtěl být hrdina a při žádném ošetření zubů jsem ani nemukl,“ vzpomíná s úsměvem na dávné návštěvy zubaře.

MDDr. Strečko má nejen velké odborné zkušenosti na poli stomatologie, ale také velký zubařský talent, cit a komunikační schopnosti. Při práci se u svých pacientů systematicky zaměřuje na odbourávání jejich strachu ze zubního ošetření. Individuální psychologický přístup a schopnost vcítit se do jejich obav mu pomáhají problém „strachu ze zubní vrtačky“ velmi efektivně řešit.

Kromě zubního lékařství si Vladimír najde čas na vaření, kytaru, studium slovanských jazyků. Miluje přírodu a je vášnivým houbařem.

V Schill Dental Clinic
o vás pečuje 11 odborníků

Patří k české a slovenské špičce.

Celý tým MUDr. Schilla

Zasloužíte si prvotřídní péči

  • Najdeme pro vás vhodný termín
  • Ošetřujeme precizně a bezbolestně
  • Za svou práci ručíme 5 let

Poznejte Schill Dental Clinic

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental