Schill

ZNAČKA SE ZÁRUKOU KVALITY

CO JE ZA NAŠÍ PĚTILETOU GARANCÍ

  • Přesná a rychlá diagnostika problému pomocí špičkových přístrojů
  • Kvalitní materiály, které používáme při vyhotovení plomb, korunek a implantátů
  • Vysoká odbornost a preciznost provedení samotného zákroku
  • Pracujeme se zvětšovací technikou a vidíme i ty nejmenší detaily
  • Při ošetřeních používáme lokální nebo úplnou anestezii

PODMÍNKY POSKYTNUTÍ 5-LETÉ ZÁRUKY

  • Zaručíme se za kvalitu naší práce a použitých materiálů
  • Z vaší strany potřebujeme jen to, abyste si na sebe našli čas a 2krát ročně nás navštívili a absolvovali preventivní prohlídku a dentální hygienu

Společně takto dokážeme zachovat vaše zuby nejen hezké, ale především zdravé.

STOJÍME SI ZA TÍM, CO DĚLÁME

Staráme se o vaše zuby jako o vlastní. Na výsledek naší práce se můžete spolehnout. Naši lékaři jsou špičkoví odborníci, k dispozici mají nejmodernější technologie a trvanlivé materiály. To nám usnadňuje práci, pacientům šetříme čas, peníze, a hlavně se vyvarujeme bolesti. Ošetřujeme rychle, bezbolestně a samozřejmě profesionálně.

DRŽÍME KROK S DOBOU

I ve stomatologii je třeba neustále se vzdělávat. Zveme k nám špičkové školitele ze zahraničí, kteří nás školí v nejnovějších trendech. Jsme pravidelnými účastníky odborných školení doma i v zahraničí. Vzděláváme se, abychom našim klientům neustále poskytovali nejvyšší evropské stomatologické standardy.


Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

Vaše zdraví je na prvním místě, ošetřujeme dle posledních hygienických standardů.

Vycházíme vstříc s termíny

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.