Hledáme zkušeného stomatologa, zubní sestru instrumentářku a recepční. Máte zájem se s námi dále rozvíjet?

Vysněná krása

Příběhy Vysněné krásy. Epizoda 7, Kristýna.

2 minuty čtení Zveřejněno 10. 5. 2022

Protagonistkou sedmé epizody pořadu Vysněná krása je třiatřicetiletá maminka tří dětí Kristýna. Kristýna nikdy nebyla vdaná. Všechny tři děti má s bývalým partnerem. Vztah jim bohužel nevydržel a rozešli se. Nepomohlo ani to, že si dali novou šanci. Nakonec šli stejně od sebe. Na mladé mamince se tři těhotenství a kojení tří dětí podepsalo – zmizela jí prsa. A tak se přihlásila do Vysněné krásy. Oporou jí byla její sestra Iveta.  Ta jí dodávala nejen psychickou oporu, ale hlavně jí pomáhala s hlídáním dětí. Operace prsou, kdy Kristýna dostala do prsou, která úplně ztratila objem silikonové implantáty, je totiž docela náročná na rekonvalescenci. Pohyby, při niž by Kristýna namáhala prsní svaly, měla totiž zakázané.

U nás v Schill Dental Clinic mladá maminka usedla do křesla zubařského. A vzhledem k tomu, že má svoje zuby moc krásné a zdravé, léčivých zákroků nebylo zapotřebí. Kristýna absolvovala jen dentální hygienu a bělení. Zubní hygienistka Barbora Žižková DiS. po profesionálním očištění zubů Kristýně vysvětlila postup při kombinovaném bělení a udělala otisky. Na základě těch v laboratoři vyrobili formičky – kit na domácí bělení. Po 14 dnech domácího bělení Kristýna absolvovala i bělení ordinační a novým zářivým úsměvem je naprosto nadšená.

Pro zdravý a krásný úsměv jsou péče, prevence a pravidelné profesionální čištění naprosto stěžejní. Proto se na příští preventivní prohlídku u zubaře nezapomeňte objednat ani vy.

Štítky

Vysněná krása

Další podobné články

Služby

Špičkoví zubaři pro celou rodinu v Schill Dental Clinic Praha.

Není zubař, jako zubař. Navíc platí, že skvělá zubařská péče není jen o řešeních, když nastanou problémy. Je o celkovém a dlouhodobém přístupu, který zahrnuje vše od preventivních prohlídek, přes dentální hygienu a ortodoncii až po implantologii a chirurgii. Je důležité najít zubaře, který rozumí potřebám…

Přečíst článek

Spolupracujeme

Pořad na Prima TV Spolupracujeme s TV Prima na pořadu Vysněná krása

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental