Hledáme zkušeného stomatologa, zubní sestru instrumentářku a recepční. Máte zájem se s námi dále rozvíjet?

Vysněná krása

Příběhy Vysněné krásy. Epizoda 6, Šárka.

2 minuty čtení Zveřejněno 3. 5. 2022

Za Vysněnou krásou se tentokrát vydala Šárka, jedenapadesátiletá učitelka z Prostějova. Pro mámu dvou dětí byl rozvod zásadním životním zlomem. Po něm se rozhodla vzít si zpátky ztracenou krásu. Problémy v manželství zajídala, nejdříve přibrala, pak zase rychle zhubla a z toho jí zůstal převis kůže na břiše. Původně chtěla do Vysněné krásy přihlásit svou kamarádku, ale nakonec se přihlásila sama. A byla si vědomá toho, že jako učitelka jde doslova s kůží na trh. Bylo jí jasné, že děti ve škole budou její proměnu řešit. A logicky z toho měla obavy.

Šárka se na své cestě za krásou vydala i k nám do Schill Dental Clinic. Po úvodní konzultaci s MUDr. Alexandrem Schillem podstoupila poprvé v životě dentální hygienu. Dentální hygienistka Barbora Žižková DiS si vzala Šárku do parády a vysvětlila jí důležitost pravidelného profesionálního čištění v rámci každoroční prevence. Poté udělala otisky zubů pro laboratorní výrobu nosičů na domácí bělení. Šárce vysvětlila, jak kit na domácí bělení správně použít a po dvou týdnech dokončila proces bělení jeho ordinační částí. Poté Šárka usedla do zubařského křesla v ordinaci MDDr. Jakuba Scheera, který provedl opravu šesti výplní a Šárka tak mohla Schill Dental Clinic opustit se zdravým a zářivě bílým úsměvem.

Štítky

Vysněná krása

Další podobné články

Služby

Špičkoví zubaři pro celou rodinu v Schill Dental Clinic Praha.

Není zubař, jako zubař. Navíc platí, že skvělá zubařská péče není jen o řešeních, když nastanou problémy. Je o celkovém a dlouhodobém přístupu, který zahrnuje vše od preventivních prohlídek, přes dentální hygienu a ortodoncii až po implantologii a chirurgii. Je důležité najít zubaře, který rozumí potřebám…

Přečíst článek

Spolupracujeme

Pořad na Prima TV Spolupracujeme s TV Prima na pořadu Vysněná krása

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental