Hledáme zkušeného stomatologa a laboranta. Máte zájem se s námi dále rozvíjet?

Vysněná krása

Příběhy Vysněné krásy. Epizoda 6, Šárka.

2 minuty čtení Zveřejněno 3. 5. 2022

Za Vysněnou krásou se tentokrát vydala Šárka, jedenapadesátiletá učitelka z Prostějova. Pro mámu dvou dětí byl rozvod zásadním životním zlomem. Po něm se rozhodla vzít si zpátky ztracenou krásu. Problémy v manželství zajídala, nejdříve přibrala, pak zase rychle zhubla a z toho jí zůstal převis kůže na břiše. Původně chtěla do Vysněné krásy přihlásit svou kamarádku, ale nakonec se přihlásila sama. A byla si vědomá toho, že jako učitelka jde doslova s kůží na trh. Bylo jí jasné, že děti ve škole budou její proměnu řešit. A logicky z toho měla obavy.

Šárka se na své cestě za krásou vydala i k nám do Schill Dental Clinic. Po úvodní konzultaci s MUDr. Alexandrem Schillem podstoupila poprvé v životě dentální hygienu. Dentální hygienistka Barbora Žižková DiS si vzala Šárku do parády a vysvětlila jí důležitost pravidelného profesionálního čištění v rámci každoroční prevence. Poté udělala otisky zubů pro laboratorní výrobu nosičů na domácí bělení. Šárce vysvětlila, jak kit na domácí bělení správně použít a po dvou týdnech dokončila proces bělení jeho ordinační částí. Poté Šárka usedla do zubařského křesla v ordinaci MDDr. Jakuba Scheera, který provedl opravu šesti výplní a Šárka tak mohla Schill Dental Clinic opustit se zdravým a zářivě bílým úsměvem.

Štítky

Vysněná krása

Další podobné články

MUDr. Alexander Schill, zakladatel a vedoucí lékař

MUDr. Alexander Schill

Zuby vyřeSCHILL

Schill Dental Clinic má v názvu jméno, které tam není náhodou. Je spojené s konkrétním člověkem, lékařem, kterého u nás potkáte v roli vedoucího lékaře a odborníka na zubní chirurgii a implantologii. Je to specialista každým coulem, který nejen ošetřuje pacienty, ale řeší velmi komplikované…

Přečíst článek

Spolupracujeme

Pořad na Prima TV Spolupracujeme s TV Prima na pořadu Vysněná krása

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental