Hledáme zkušeného stomatologa (m/ž), ortodontistu (m/ž), recepční (m/ž) a dentálního hygienistu (m/ž) Máte zájem se s námi dále rozvíjet?

Vysněná krása

Příběhy Vysněné krásy. Epizoda 6, Šárka.

2 minuty čtení Zveřejněno 3. 5. 2022

Za Vysněnou krásou se tentokrát vydala Šárka, jedenapadesátiletá učitelka z Prostějova. Pro mámu dvou dětí byl rozvod zásadním životním zlomem. Po něm se rozhodla vzít si zpátky ztracenou krásu. Problémy v manželství zajídala, nejdříve přibrala, pak zase rychle zhubla a z toho jí zůstal převis kůže na břiše. Původně chtěla do Vysněné krásy přihlásit svou kamarádku, ale nakonec se přihlásila sama. A byla si vědomá toho, že jako učitelka jde doslova s kůží na trh. Bylo jí jasné, že děti ve škole budou její proměnu řešit. A logicky z toho měla obavy.

Šárka se na své cestě za krásou vydala i k nám do Schill Dental Clinic. Po úvodní konzultaci s MUDr. Alexandrem Schillem podstoupila poprvé v životě dentální hygienu. Dentální hygienistka Barbora Žižková DiS si vzala Šárku do parády a vysvětlila jí důležitost pravidelného profesionálního čištění v rámci každoroční prevence. Poté udělala otisky zubů pro laboratorní výrobu nosičů na domácí bělení. Šárce vysvětlila, jak kit na domácí bělení správně použít a po dvou týdnech dokončila proces bělení jeho ordinační částí. Poté Šárka usedla do zubařského křesla v ordinaci MDDr. Jakuba Scheera, který provedl opravu šesti výplní a Šárka tak mohla Schill Dental Clinic opustit se zdravým a zářivě bílým úsměvem.

Štítky

Vysněná krása

Další podobné články

Čištění kanálkůPrasklý zub

Stomatologický mikroskop

V Schill Dental Clinic díky stomatologickému mikroskopu poskytujeme nadstandardní péči a pacienty ošetřujeme s mimořádnou přesností a precizností. Mikroskop nám umožňuje zvětšit oblast zákroku až dvacetšestkrát. Od roku 2010 jsme začali používat, kromě lupových brýlí, také špičkové dentální mikroskopy. Ty nám umožňují zvýšit…

Přečíst článek

Spolupracujeme

Pořad na Prima TV Spolupracujeme s TV Prima na pořadu Vysněná krása

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental