LASER

Technologia_Schill_Dental_Clinic_Laser

Špičkové technologie ve stomatologii

Pokud váš zubní lékař používá nejmodernější technologie, představuje to výhody pro obě strany. Zubaři se pracuje pohodlněji a pacientovi to přináší nižší bolestivost a vyšší kvalitu zákroku (vyšší estetickou úroveň a vyšší úspěšnost zákroku). Nástup laserové technologie do zubní medicíny znamenal velký posun vpřed. Takovou výhodou je i tzv. diodová laserová terapie.

Laserová terapie v Schill Dental Clinic

V Schill Dental Clinic využíváme nejmodernější druh KaVo laseru. Je to kompaktní diodový laser, který má v orální chirurgii široké uplatnění. Vhodný je i při jednoduchých zákrocích, které vyžadují laser s nižší energií. Po ošetření laserem se tkáně uzdravují rychleji a bez zbytečných komplikací.

KaVo a jeho výhody

Použití KaVo laseru zajišťuje vysokou přesnost zákroku, protože laserová energie se soustřeďuje do jednoho malého bodu. Nejmodernější verze laseru disponuje zkvalitněným výkonem, a tak dokáže redukovat dobu osvícení tkání, a tak zkrátit čas procedury. Díky laseru lze provést i náročné zásahy rychleji, spolehlivěji a důkladněji. KaVo laser umožňuje šetrné a účinné zákroky bez komplikovaného a zdlouhavého hojení a zmenšuje riziko pooperačních zánětů. K zajištění snížení bolesti během výkonu i po něm využíváme i patentované sprejové chlazení vodou.

Také pomáha ke:

  • snížení krvácivosti při stomatologickém výkonu
  • zmenšení bolestivosti
  • minimalizuje otok a tvorbu jizev
  • dekontaminuje ozářené části tkáně
  • působí jako efektivní ochrana proti infekcím


Kdy využíváme KaVo

KaVo laser poskytuje špičkovou kvalitu pro celou řadu ošetření - je indikován např. při hnisavých zánětech, drenáži, drobných nádorech v ústní dutině, při nezhoubných nádorech v ústní dutině, při chirurgickém odstranění dásně (gingivektomii), chirurgii měkkých tkání (gingivoplastice) a při léčení herpesu.

Účinně funguje také při léčení zánětů v okolí implantátů. Používá se jako pomocný nástroj v parodontologii - samostatně a selektivně rozpozná nánosy zubního kamene a pomocí vizuálních a akustických signálů umožní jejich úplné odstranění i z těžko dostupných zubních a mezizubních prostor. KaVo laser se používá také při léčení mykóz a při sterilizaci kořenového kanálku.

 


Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

Vaše zdraví je na prvním místě, ošetřujeme dle posledních hygienických standardů.

Vycházíme vstříc s termíny

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.