Hledáme zkušeného stomatologa, zubní sestru instrumentářku a recepční. Máte zájem se s námi dále rozvíjet?

Maximální hygiena a bezpečí i během pandemie

3 minuty čtení Zveřejněno 15. 10. 2020

Ani dnes není důvod, abyste odkládali termín u zubaře. Vaše zdraví je u nás na prvním místě. I v době přísných opatření vám umíme pomoci rychle, kvalitně a v bezpečném prostředí.

Negativní testy našeho personálu

Můžete si být jistí, že o vaše zuby se každý den stará tým s negativními testy na Covid-19. Od recepčních až po lékaře. Naši kolegové jsou pravidelně testováni, abychom předcházeli výskytu onemocnění v rámci kolektivu, a mohli tak zabezpečit plné personální obsazení a plynulý chod kliniky. Udělejte si na ošetření u nás čas. My vám ho poskytneme tolik, kolik bude třeba.

Ošetření bez obav a v bezpečí

Přeložit termín u zubaře, nebo o něm raději ani nepřemýšlet? Strach z bolesti je tradiční důvod, proč se zubařskému křeslu vyhnout. Dnes se k němu přidaly i obavy, zda se u zubaře nemůžete nakazit koronavirem. Ne, vaše obavy nejsou na místě. U nás platí pozitivní přístup, bezpečné prostředí a negativní testy personálu. Věříme, že váš pohled na zodpovědnost vůči svému zdraví a zdraví ostatních lidí, je stejný. Potom se opravdu nemáte čeho bát. Jsme tu pro vás, připraveni vám pomoci.

Opatření, která nás společně chrání

  • v prostorech ordinací jsou pouze nutné věci, které pravidelně dezinfikujeme a sterilizujeme
  • při vstupu dostanete návleky na obuv, vydezinfikujete si ruce a změříme vám teplotu
  • nošení respirátoru je povinné pro každého
  • v čekárně se dodržuje odstup
  • recepční pult je oddělený průhledným ochranným štítem
  • platba probíhá primárně bezkontaktně
  • standardně používáme germicidní zářiče, které ničí všechny mikroorganismy
  • pravidelně provádíme celoplošnou dezinfekci našich prostor

Vsadili jsme na jistotu, ne na metodu pokusu a omylu

Díky vaší důvěře, našim přísným hygienickým opatřením a vzájemné korektní komunikaci, jsme spolu zvládli jarní řádění pandemie koronaviru. O vaše zuby jsme se bezpečně postarali v době, kdy hodnota zdraví nebyla prázdnou frází, ale opravdu tou nejvyšší prioritou. Vaší i našich lékařů.

Ani dnes tomu není jinak. Jsme však moudřejší, zkušenější, ale i pokornější v úsilí vypořádat se s tím, co se děje. Proto víme, že spolu to opět zvládneme. S vámi, kteří nás znáte, a rovněž s vámi, kteří teprve hledáte pro své zuby to nejlepší. Od jara všichni „testujeme“ svou zodpovědnost k sobě i druhým.

Společná zodpovědnost je priorita

Důvěřujeme vašemu korektnímu přístupu a informacím o vašem zdravotním stavu i společenských kontaktech. V každém případě – před ošetřením podstupujete všechna bezpečnostní opatření jako dosud. Jsme lékaři a jsme povinni poskytnout vám ošetření, když ho potřebujete, v akutním případě, při preventivní prohlídce nebo plánovaném výkonu.

Další podobné články

Služby

Špičkoví zubaři pro celou rodinu v Schill Dental Clinic Praha.

Není zubař, jako zubař. Navíc platí, že skvělá zubařská péče není jen o řešeních, když nastanou problémy. Je o celkovém a dlouhodobém přístupu, který zahrnuje vše od preventivních prohlídek, přes dentální hygienu a ortodoncii až po implantologii a chirurgii. Je důležité najít zubaře, který rozumí potřebám…

Přečíst článek

Spolupracujeme

Pořad na Prima TV Spolupracujeme s TV Prima na pořadu Vysněná krása

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental