Stomatologický mikroskop

Schill Dental Clinic Technologie Microscop

Díky mikroskopické stomatologii jsme v preciznosti o krok dále. Mikroskop umožňuje našim lékařům pracovat až s 26násobným zvětšením a tím ošetřovat s mikroskopickou přesností. Pro ještě přesnější zákroky a úplnou kontrolu nad ošetřením jsme v r. 2010 začali kromě zvětšovacích brýlí používat i špičkové stomatologické mikroskopy. Mikroskopická stomatologie je v současnosti moderním trendem v dentální medicíně a je zárukou vyšší kvality ošetření. Tento moderní stomatologický nástroj pozitivně ovlivňuje nejen zlepšení výkonu práce, lékaři navíc umožňuje detailně si prohlédnout celé okolní prostředí, a tak zaručit to nejkvalitnější možné ošetření.

Jaké jsou výhody mikroskopického ošetření?

  • vykonaná práce díky přesnosti vydrží déle
  • ošetříme i ty nejmenší kazy, oprava malého kazu trvá kratší dobu
  • máte jistotu dokonalého ošetření
  • dokážeme vidět i těžko přístupné, jinak nepatrné, oblasti a detaily

Kdy používáme mikroskop?

Mikroskop má zásadní význam při práci s kořenovými kanálky – endodoncii. Vnitřní prostor zubu je pouhým okem těžko rozpoznatelný a úspěšnost ošetření bez optické techniky je pouze okolo 80%. Mikroskop nám dává možnost dokonalého přehledu o prostředí, které ošetřujeme, a jistotu kvalitního ošetření i tak malých míst, jakými jsou kořenové kanálky.

Stále častěji mikroskop používáme i při různých výplních. Víme přesně odstranit zkažené části zubu a máme jistotu, že jsme odstranili všechny kazy. Lépe vidíme mezizubní prostory, a tak je výsledná výplň nebo korunka osazena do zabezpečeného, ​​zdravého zubu. Připravenou výplň pod mikroskopem vymodelujeme do nejmenších detailů, aby byla estetická a funkční.

Dentální operační mikroskop se využívá i v jiných oblastech stomatologie např. v mikrochirurgii, při parodontologických operacích ale i v protetice.

V Schill Dental Clinic Vám umožníme ošetření s mikroskopickou přesností při různých typech zákroků


Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

Vaše zdraví je na prvním místě, ošetřujeme dle posledních hygienických standardů.

Vycházíme vstříc s termíny

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.