MENU

Mikroskop

Díky mikroskopické stomatologii jsme o krok dál v preciznosti

Mikroskop umožňuje našim lékařům pracovat až s 26 násobným zvětšením a tím ošetřovat s mikroskopickou přesností.

Mikroskop v Schill Dental Clinic

Pro ještě přesnější zákroky a úplnou kontrolu nad ošetřením jsme v r. 2010 začali používat  nejenom zvětšovací brýle, ale i špičkové stomatologické mikroskopy. Mikroskopická stomatologie je v současnosti moderním trendem v dentální medicíně a je zárukou vyšší kvality ošetření.

Jaké jsou výhody ošetření pod mikroskopem pro pacienta?

  • vykonaná práce díky přesnosti vydrží déle
  • ošetříme i ty nejmenší kazy, sanace malého kazu trvá kratší dobu
  • máte jistotu dokonalého ošetření
  • dokážeme vidět i těžko přístupné, jinak neviditelné oblasti a detaily

Kdy mikroskop používáme?

Endodoncie

Mikroskop má zásadní význam při práci s kořenovými kanálky – endodoncii. Prostor zubu je pouhým okem těžce rozeznatelný a úspěšnost ošetření bez optické techniky je kolem 80%. Mikroskop nám dává možnost dokonalého přehledu o prostředí, které ošetřujeme a jistotu kvalitního ošetření i tak malých míst, jakými jsou kořenové kanálky.

Výplně

Stále častěji používáme mikroskop i při různých výplních. Dokážeme přesně odstranit pokažené části zubu a máme jistotu, že jsme odstranili všechny kazy. Lépe vidíme mezizubní prostory, a tak je výsledná výplň nebo korunka zasazena do bezpečného, zdravého prostředí zubu. Připravenou výplň pod mikroskopem vymodelujeme do nejmenších detailů, aby byla estetická a funkční.

Na naší klinice vám nabízíme ošetření s mikroskopickou přesností i při dalších typech zákroků.

Rychlá objednávka

Přijímáme nové pacienty!

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic Praha s.r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Zároveň naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto směrujeme Vaši pozornost na Poučení dotčené osoby, kde se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.