MUDr. Alexander Schill

primář

MUDr. Alexander Schill

MUDr. Alexander SCHILL absolvoval studia stomatologie na Lékařské fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě v r. 1996. Účastnil se  mnoha školení a kongresů v Čechách, Německu, Rakousku, Švýcarsku i Portugalsku.

Ve své praxi využívá všech moderních postupů a technologií s vizí zlepšování kvality v oboru stomatologie. Svou klinickou praxi započal v červenci 1996 a v roce 2002 otevřel vlastní soukromou kliniku Schill Dental v centru Bratislavy.

Modernizace kliniky vedla v roce 2008 mimo jiné k rozšíření kapacity a přemístění na novou adresu s lepší dostupností, kde klinika sídlí dodnes. Od roku 2012 je pro klienty v Bratislavě k dispozici také menší pobočka v centru.

V dubnu 2013 dr. Schill využil možnosti rozšířit svou působnost do Prahy, kde převzal vedení kliniky Dentaktiv, která od října nese nový název Schill Dental Clinic.

Dr. Schill hovoří anglicky, německy, rusky a maďarsky.


Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

Při rezervaci termínu prosíme o úhradu vratné zálohy na termín ve výši 1000,-CZK. Záloha je vratná při zrušení nebo přesunu rezervace do 24h.

VYPLŇTE FORMULÁŘ A MY SE VÁM OZVEME

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.