MENU

MUDr. Alexander Schill

Vedoucí lékař

MUDr. Alexander SCHILL absolvoval studia stomatologie na Lékařské fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě v r. 1996. Účastnil se  mnoha školení a kongresů v Čechách, Německu, Rakousku, Švýcarsku i Portugalsku.

Ve své praxi využívá všech moderních postupů a technologií s vizí zlepšování kvality v oboru stomatologie. 

Svou klinickou praxi započal v červenci 1996 a v roce 2002 otevřel vlastní soukromou kliniku Schill Dental v centru Bratislavy.

Modernizace kliniky vedla v roce 2008 mimojiné k rozšíření kapacity a přemístění na novou adresu s lepší dostupností, kde klinika sídlí dodnes. Od roku 2012 je pro klienty v Bratislavě k dispozici také menší pobočka v centru.

V dubnu 2013 dr. Schill využil možnosti rozšířit svou působnost do Prahy, kde převzal vedení kliniky Dentaktiv, která od října nese nový název Schill Dental Clinic.

Dr. Schill hovoří anglicky, německy, rusky a maďarsky.

Rychlá objednávka

Přijímáme nové pacienty!

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic Praha s.r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Zároveň naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto směrujeme Vaši pozornost na Poučení dotčené osoby, kde se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.