O 10 let mladší

O tom, že krásný zdravý úsměv ubírá na letech a přidává na šarmu, nemusíme vůbec pochybovat. Proto je příjemné, když se někomu splní sen: usmívat se na celý svět bez ostychu a komplexů ze zanedbaného chrupu. Jsme rádi, že náš slovenský tým Schill Dental Clinic Bratislava je součástí projektu TV Markíza, který lidem pomáhá mládnout.

Jak? Jednoduše – prostřednictvím odborníků – nejen lékařů, ale i vizážistů, módních stylistů a trenérů. Prvním párem, kterému se život na televizní obrazovce i ten každodenní změnil k nepoznání, jsou manželé Andrášikovci.

Iveta a Roman Andrášikovci – právě oni jsou důkazem toho, že v pořadu „O 10 rokov mladší“ tým odborníků nemění jen vizáž, ale účinkujícím dodává i ztracené sebevědomí. Z rodičů, kterým kvůli starostem o děti nezůstalo příliš mnoho času na sebe, se stal atraktivní, sebevědomý a stále se usmívající pár.

Motivací se přihlásit do pořadu byla pro oba dva potřeba změnit svůj vzhled a pomoc tím nejen sobě, ale i celé rodině. Děti Ivety a Romana mají své rodiče nesmírně rádi, ale za jejich vzhled se někdy tak trochu styděly. Proto v sobě oba dva našli odhodlání a díky pořadu změnili svůj vzhled doslova k nepoznání. „Člověk je nespokojený, když vidí, že může vypadat i lépe,“ připustil Roman. No a takto Andrášikovci vypadali před proměnou a po ní.

Jak se bude dařit dalším párům? Pořad „O 10 rokov mladší“ můžete sledovat na slovenské televizi TV Markíza.

Zdroj: TV Markíza, tvnoviny.sk

 

Zákrok v Schill Dental Clinic Bratislava

Iveta Andrašíková PŘED a PO zákroku v Schill Dental Clinic Bratislava

Roman Andrašík PŘED a PO zákroku v Schill Dental Clinic Bratislava


Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

Vaše zdraví je na prvním místě, ošetřujeme dle posledních hygienických standardů.

Vycházíme vstříc s termíny

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.