MENU

O 10 let mladší

O tom, že krásný zdravý úsměv ubírá na letech a přidává na šarmu, nemusíme vůbec pochybovat. Proto je příjemné, když se někomu splní sen: usmívat se na celý svět bez ostychu a komplexů ze zanedbaného chrupu. Jsme rádi, že náš slovenský tým Schill Dental Clinic Bratislava je součástí projektu TV Markíza, který lidem pomáhá mládnout.

Jak? Jednoduše – prostřednictvím odborníků – nejen lékařů, ale i vizážistů, módních stylistů a trenérů. Prvním párem, kterému se život na televizní obrazovce i ten každodenní změnil k nepoznání, jsou manželé Andrášikovci.

Iveta a Roman Andrášikovci – právě oni jsou důkazem toho, že v pořadu „O 10 rokov mladší“ tým odborníků nemění jen vizáž, ale účinkujícím dodává i ztracené sebevědomí. Z rodičů, kterým kvůli starostem o děti nezůstalo příliš mnoho času na sebe, se stal atraktivní, sebevědomý a stále se usmívající pár.

Motivací se přihlásit do pořadu byla pro oba dva potřeba změnit svůj vzhled a pomoc tím nejen sobě, ale i celé rodině. Děti Ivety a Romana mají své rodiče nesmírně rádi, ale za jejich vzhled se někdy tak trochu styděly. Proto v sobě oba dva našli odhodlání a díky pořadu změnili svůj vzhled doslova k nepoznání. „Člověk je nespokojený, když vidí, že může vypadat i lépe,“ připustil Roman. No a takto Andrášikovci vypadali před proměnou a po ní.

Jak se bude dařit dalším párům? Pořad „O 10 rokov mladší“ můžete sledovat na slovenské televizi TV Markíza.

Zdroj: TV Markíza, tvnoviny.sk

 

Zákrok v Schill Dental Clinic Bratislava

Iveta Andrašíková PŘED a PO zákroku v Schill Dental Clinic Bratislava

Roman Andrašík PŘED a PO zákroku v Schill Dental Clinic Bratislava

Rychlá objednávka

Přijímáme nové pacienty!

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic Praha s.r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Zároveň naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto směrujeme Vaši pozornost na Poučení dotčené osoby, kde se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.