Hledáme zkušeného stomatologa, zubní sestru instrumentářku a recepční. Máte zájem se s námi dále rozvíjet?

Celková rekonstrukce chrupuProměnaZubní implantáty

Výsledek za překonání strachu stojí.

3 minuty čtení Zveřejněno 9. 12. 2022

Pan Marián po zákroku, proběhla celková rekonstrukce chrupu a on se teď může konečně usmívat a pořádně najíst.

Bez zubů žil dlouhých 18 let. Ten pocit, když se uviděl v zrcadle s kompletně novým chrupem, nedokázal nejdříve ani popsat. Panu Mariánovi se změnil život k lepšímu o asi tak 180 stupňů. Nejvíc se těší až se zakousne do oblíbeného jídla a skutečně si ho vychutná. Doteď si totiž na spoustu jídel musel nechat zajít chuť a nebo si ho krájet na maličkaté kousky.

Marián k nám do bratislavské ordinace přišel s panickým strachem. Předchozí špatné zkušenosti s předchozími zubaři v něm vyvolávaly pocit úzkosti už ve chvíli, kdy měl vejít do čekárny. Proto celý tým našich recepčních, sester a lékařů k Mariánovi přistupoval velmi citlivě. Máme dlouholeté zkušenosti s řešením takových situací a vystrašeného pacienta dokážeme uklidnit. Vše začíná už v čekárně, kdy recepční pacientovi vysvětlí klidně a srozumitelně, co se bude dít. Nejprve podstoupí zevrubnou vstupní prohlídku. Po komplexním vyšetření pan doktor Schill zhodnotí stav jeho zubů a navrhne postup léčby.

Pan Marián před zákrokem neměl skoro žádné vlastní zuby

Pan Marián před zákrokem

Tak se stalo i panu Mariánovi. Ten zanedlouho po vstupním vyšetření usedl do zubařského křesla k prvnímu ošetření. Tím byla dentální hygiena, která předchází každému dalšímu zákroku. Proč? Abychom měli jistotu, že zuby jsou zcela čisté a na 100% bez plaku a zubního kamene. Pak můžeme přistoupit k dalším zákrokům.

Pan Marián měl zuby ve velmi špatném stavu. Ve většině případů mu zůstaly jen kořeny, které se ale nedaly v rámci léčby využít. Proto jsme je museli odstranit a zavést do horní i dolní čelisti implantáty. Marián musel podstoupit zákroky zubní chirugie. Celková rekonstrukce chrupu pana Mariána trvala na naše poměry o něco déle. Pan Marián je totiž kuřák a svému zlozvyku neodolal ani po dobu léčby. To ovlivnilo průběh léčby a způsobilo špatné hojení jednoho z implantátů. My se ale nevzdali a léčbu se nám podařilo dotáhnout do zdárného konce.

Pan Marián po zákroku, proběhla celková rekonstrukce chrupu a on se teď může konečně usmívat a pořádně najíst.

Pan Marián po zákroku

Komplikované případy nás neodradí. Vždy hledáme účinná řešení a velké výzvy nám nenahání strach. Poskytneme vám citlivě veškerou péči tak, aby výsledky léčby byly perfektní a vy se cítili dobře.

I proměna pana Mariána dopadla na výbornou. Po letech se může konečně pořádně najístnaplno šťastně usmívat.

A co vám pán Marián vzkazuje?

V Schillu se zubaře nemusíte bát, tak do toho jděte.

Štítky

Celková rekonstrukce chrupuProměnaZubní implantáty

Další podobné články

Služby

Špičkoví zubaři pro celou rodinu v Schill Dental Clinic Praha.

Není zubař, jako zubař. Navíc platí, že skvělá zubařská péče není jen o řešeních, když nastanou problémy. Je o celkovém a dlouhodobém přístupu, který zahrnuje vše od preventivních prohlídek, přes dentální hygienu a ortodoncii až po implantologii a chirurgii. Je důležité najít zubaře, který rozumí potřebám…

Přečíst článek

Spolupracujeme

Pořad na Prima TV Spolupracujeme s TV Prima na pořadu Vysněná krása

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental