Hledáme zkušeného stomatologa a laboranta. Máte zájem se s námi dále rozvíjet?

Vysněná krása

Schill Dental Clinic partnerem pořadu TV Prima Vysněná krása

2 minuty čtení Zveřejněno 24. 3. 2022

Vysněná krása začíná u vysněných zubů. Proto jsme se stali  partnery nového pořadu TV Prima. Vysněnou krásu a příběhy lidí, kteří se rozhodli změnit svůj život, můžete sledovat každé pondělí večer. V osmi dílech uvidíte i práci našich lékařů, sester a zubních hygienistů. Startujeme 28.3 ve 21.30, připojte se k nám.

Pozvání do pořadu jsme přijali proto, abychom co možná největšímu počtu lidí ukázali, jaké zázraky jsou v dnešní stomatologii možné. Opravdu můžeme vyřešit v podstatě každý problém. A jen málo lidí si dokáže přestavit, co všechno je vůbec možné a jak rychle. V naší práci se každý den snažíme vytvářet pěkné úsměvy. Je to naše poslání a dělá nám to radost. Jde nám ale nejen o krásné úsměvy. Jde nám především o zdravý a funkční chrup, který vám změní kvalitu života. Estetika s tím jde ruku v ruce.

I na první pohled zdánlivě pěkné přední zuby nemusí ve skutečnosti znamenat opravdu zdravý a funkční chrup. Problémy se často nacházejí vzadu. Člověk se nemůže dobře najíst a pouze sní o šťavnatém steaku nebo křupavém jablku, do kterého se může s chutí zakousnout. To je i příběh prvního účastníka pořadu Vysněná krása. Pan Vladimír (36) sní o perfektních zubech a hollywoodském úsměvu. Zuby jsou pro něj skutečně důležité, protože má hodně obchodních schůzek a musí vypadat reprezentativně. Nemůže si dovolit se neusmát. Proto v sobě našel odvahu a rozhodl se do toho s námi jít a okusit sílu záchovné stomatologie. A jak vypadalo jeho první setkání s MUDr. Schillem? Podívejte se!

Sledujte jeho příběh v pondělí 28.3. ve 21.30, v premiéře pořadu Vysněná krása na TV Prima.

Postupně vám představíme i další účastníky pořadu. A budeme vám vyprávět jejich příběhy. Díky naším zákrokům na zubech jim pomáháme změnit život k lepšímu. Sledovat je můžete i zde.

Štítky

Vysněná krása

Další podobné články

MUDr. Alexander Schill, zakladatel a vedoucí lékař

MUDr. Alexander Schill

Zuby vyřeSCHILL

Schill Dental Clinic má v názvu jméno, které tam není náhodou. Je spojené s konkrétním člověkem, lékařem, kterého u nás potkáte v roli vedoucího lékaře a odborníka na zubní chirurgii a implantologii. Je to specialista každým coulem, který nejen ošetřuje pacienty, ale řeší velmi komplikované…

Přečíst článek

Spolupracujeme

Pořad na Prima TV Spolupracujeme s TV Prima na pořadu Vysněná krása

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental