Hledáme zkušeného stomatologa a sofistikovanou recepční. Máte zájem se s námi dále rozvíjet?

Kariéralidé

Seznamte se, MDDr. Linh Nguyenová

2 minuty čtení Zveřejněno 31. 5. 2022

MDDr. Linh Nguyenová do Schill Dental Clinic nastoupila jako čerstvá absolventka. Po úspěšném absolutoriu stomatologie se rozhodla nevrátit domů do Karlových Varů, ale zůstala v Praze. K nám se přidala z několika důvodů. Jednak proto, že jí zaujala možnost využít programu Schill Academy, dále kvůli moderním postupům, vybavení a technologiím, které u nás při léčení pacientů používáme.

Program Schill Academy Linh absolovovala v Bratislavě. Líbil se jí přístup k začleňování nových lékařů do týmu a jejich příprava a školení v praxi.

Největší benefit pro absolventa je to, že Ti vysvětlí každý detail a skutečně se Ti osobně věnují. Nikdy nejsi na nic sám a vždy máš kolem sebe zkušené lékaře, kteří jsou ochotni Ti poradit a pomoci. Mnoho z mých přátel nemělo to stejné štěstí při nástupu do praxe. Proto si tohoto přístupu Schill Dental Clinic velmi vážím.

Linh je součástí pražského týmu již třetím rokem a specializuje se zejména na záchovnou stomatologii. Strach ze zubaře její pacienti nemají. Je milá, příjemná a trpělivá.

Jen péče lékaře nestačí, i když je pravidelná. To je jen polovina úspěchu. Další polovina je v rukou pacienta, který se musí o své zuby náležitě starat. To za něj nikdo neudělá.

 

Štítky

Kariéralidé

Další podobné články

Helena Šponerová, dětská anesteziologická sestra

AnestezieCelková anestezie

Zákroky v celkové anestezii u dětí pod dohledem profesionálů

Dnes jsme si u nás v Schill Dental Clinic povídali s Helenou Šponerovou, dětskou anesteziologickou sestrou z FN Motol, která u nás pravidelně působí při zubních zákrocích v celkové anestezii dětí a úzce spolupracuje s naším panem doktorem anesteziologem, MUDr. Robertem Šachlem. Helena má zkušenosti s anestezií u nejširšího spektra…

Přečíst článek

Čisté zuby se nepokazí

Dentální hygiena

Parodontitida a jak na ní.

Pravidelná a důkladná dentální hygiena je základem zdravých a krásných zubů. U nás v Schill Dental Clinic si na ní opravdu zakládáme. Je bezpodmínečným předpokladem všech zákroků v dutině ústní. A přímo ovlivňuje jejich průběh i následné léčení. Dentální hygienisté proto s lékaři u nás tvoří sehraný tým.…

Přečíst článek

Spolupracujeme

Pořad na Prima TV Spolupracujeme s TV Prima na pořadu Vysněná krása

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental