Hledáme zkušeného stomatologa (m/ž), ortodontistu (m/ž), recepční (m/ž) a dentálního hygienistu (m/ž) Máte zájem se s námi dále rozvíjet?

Kariéralidé

Seznamte se, MDDr. Linh Nguyenová

2 minuty čtení Zveřejněno 31. 5. 2022

MDDr. Linh Nguyenová do Schill Dental Clinic nastoupila jako čerstvá absolventka. Po úspěšném absolutoriu stomatologie se rozhodla nevrátit domů do Karlových Varů, ale zůstala v Praze. K nám se přidala z několika důvodů. Jednak proto, že jí zaujala možnost využít programu Schill Academy, dále kvůli moderním postupům, vybavení a technologiím, které u nás při léčení pacientů používáme.

Program Schill Academy Linh absolovovala v Bratislavě. Líbil se jí přístup k začleňování nových lékařů do týmu a jejich příprava a školení v praxi.

Největší benefit pro absolventa je to, že Ti vysvětlí každý detail a skutečně se Ti osobně věnují. Nikdy nejsi na nic sám a vždy máš kolem sebe zkušené lékaře, kteří jsou ochotni Ti poradit a pomoci. Mnoho z mých přátel nemělo to stejné štěstí při nástupu do praxe. Proto si tohoto přístupu Schill Dental Clinic velmi vážím.

Linh je součástí pražského týmu již třetím rokem a specializuje se zejména na záchovnou stomatologii. Strach ze zubaře její pacienti nemají. Je milá, příjemná a trpělivá.

Jen péče lékaře nestačí, i když je pravidelná. To je jen polovina úspěchu. Další polovina je v rukou pacienta, který se musí o své zuby náležitě starat. To za něj nikdo neudělá.

 

Štítky

Kariéralidé

Další podobné články

Čištění kanálkůPrasklý zub

Stomatologický mikroskop

V Schill Dental Clinic díky stomatologickému mikroskopu poskytujeme nadstandardní péči a pacienty ošetřujeme s mimořádnou přesností a precizností. Mikroskop nám umožňuje zvětšit oblast zákroku až dvacetšestkrát. Od roku 2010 jsme začali používat, kromě lupových brýlí, také špičkové dentální mikroskopy. Ty nám umožňují zvýšit…

Přečíst článek

Spolupracujeme

Pořad na Prima TV Spolupracujeme s TV Prima na pořadu Vysněná krása

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental