Přijímáme nové pacienty

Kariéralidé

Seznamte se, MDDr. Linh Nguyenová

2 minuty čtení Zveřejněno 31. 5. 2022

MDDr. Linh Nguyenová do Schill Dental Clinic nastoupila jako čerstvá absolventka. Po úspěšném absolutoriu stomatologie se rozhodla nevrátit domů do Karlových Varů, ale zůstala v Praze. K nám se přidala z několika důvodů. Jednak proto, že jí zaujala možnost využít programu Schill Academy, dále kvůli moderním postupům, vybavení a technologiím, které u nás při léčení pacientů používáme.

Program Schill Academy Linh absolovovala v Bratislavě. Líbil se jí přístup k začleňování nových lékařů do týmu a jejich příprava a školení v praxi.

Největší benefit pro absolventa je to, že Ti vysvětlí každý detail a skutečně se Ti osobně věnují. Nikdy nejsi na nic sám a vždy máš kolem sebe zkušené lékaře, kteří jsou ochotni Ti poradit a pomoci. Mnoho z mých přátel nemělo to stejné štěstí při nástupu do praxe. Proto si tohoto přístupu Schill Dental Clinic velmi vážím.

Linh je součástí pražského týmu již třetím rokem a specializuje se zejména na záchovnou stomatologii. Strach ze zubaře její pacienti nemají. Je milá, příjemná a trpělivá.

Jen péče lékaře nestačí, i když je pravidelná. To je jen polovina úspěchu. Další polovina je v rukou pacienta, který se musí o své zuby náležitě starat. To za něj nikdo neudělá.

 

Štítky

Kariéralidé

Další podobné články

ChirurgieEstetická rekonstrukce

Celková rekonstrukce chrupu.

Pokud máte špatně postavené zuby a váš chrup tak není zcela funkční, kvalitu vašeho života může změnit k lepšímu rekonstrukce chrupu. Ta je také řešením pro komplikované případy, kdy jsou zuby silně poškozené kazy, úrazem nebo v důsledku nejrůznějších onemocnění. Co obnáší rekonstrukce…

Přečíst článek

Zubní chirurgie v Praze

Zubní chirurgie je jednou z hlavních specializací Schill Dental Clinic Praha. Mezi hlavní zákroky zubní chirurgie patří: implantace (náhrada chybějícího kořene zubu, poté aplikujeme nový zub k nerozeznání od vašich původních zubů) extrakce (vytržení zubu) a resekce kořenového hrotu (odstranění konce zubního kořenu)…

Přečíst článek

Spolupracujeme

Pořad na Prima TV Spolupracujeme s TV Prima na pořadu Vysněná krása

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental