Hledáme zkušeného stomatologa (m/ž), ortodontistu (m/ž), recepční (m/ž) a dentálního hygienistu (m/ž) Máte zájem se s námi dále rozvíjet?

Služby

Špičkoví zubaři pro celou rodinu v Schill Dental Clinic Praha.

3 minuty čtení Zveřejněno 2. 11. 2023

Není zubař, jako zubař. Navíc platí, že skvělá zubařská péče není jen o řešeních, když nastanou problémy. Je o celkovémdlouhodobém přístupu, který zahrnuje vše od preventivních prohlídek, přes dentální hygienuortodoncii až po implantologiichirurgii. Je důležité najít zubaře, který rozumí potřebám všech členů rodiny – od těch nejmenších po ty nejstarší. A v každé životní fázi jim poskytne správnou péči a ošetří je bez strachubez bolesti. Takovou péči najdete u nás.

Pět důvodů, proč chodit k zubaři právě do Schill Dental Clinic Praha

  1. Poskytujeme kompletní profesionální péči pro všechny generace. Ať už potřebujete pravidelnou kontrolu pro své dítě, ortodoncii pro teenagery, zevrubnou dentální hygienu pro vás nebo specializovaný zákrok a implantáty pro vaše rodiče, v našem centru zubní péče nabízíme vše pod jednou střechou.
  2. Ošetříme vás rychle, kvalitně a bez bolesti. Na vhodný termín nemusíte čekat několik měsíců, ale jen 48 hodin. Najdeme pro vás řešení podle vašich potřeb a poskytneme vám kvalitní péči. Pro představu – termín na ošetření v celkové anestezii dostanete do týdne.
  3. Jsme sehraný tým a léčíme vás podle moderních postupů. Při práci využíváme moderní technologie, prvotřídní vybavení a materiály. Digitální rentgeny, intraorální skenery, CEREC a jiné moderní nástroje zvyšují efektivitu ošetření a pacientům i lékařům poskytují větší pohodlí. Jaká by to ale byla péče bez lidskosti, odbornosti a profesionality našeho týmu lékařů, anesteziologů, sester, dentálních hygienistů, laborantů a recepčních. Do práce se těšíme, protože vidíme výsledky. Tím nejlepším je váš krásný zdravý úsměv. Proto nás práce baví a uspokojuje.
  4. Nemusíte se k nám bát. V Schill Dental Clinic najdete lidskost, individuální přístup a přátelské prostředí. Pro mnohé je návštěva zubaře stresující. Nejen dětem nabízíme ošetření s premedikací a možnost provedení zákroku v analgosedaci či celkové anestezii. Bez bolesti a bez špatných vzpomínek. Od vstupu na recepci se o vás dobře postaráme. Budete se cítit jako doma. Čeká na vás vstřícný personál, dětský koutek, příjemná atmosféra a bezbolestné ošetření. Naši lékaři k vám přistupují citlivě a profesionálně. Vysvětlí, poradí a doporučí vhodný léčebný postup na míru pro vás. Takže návštěva u nás bude příjemným zážitkem pro celou rodinu.
  5. Můžete se na nás spolehnout. Jsme stabilním centrem kvalitní zubní péče. Byli jsme tu pro vás před pětadvaceti lety a budeme tu i za dalších pětadvacet.  Zuby umíme a naše kvalitní práce nás  baví a naplňuje. Největší radost máme z vašeho zdravého a zářivého úsměvu a z toho, že se k nám rádi a pravidelně vracíte.

Najít správného zubaře pro vaši rodinu může znamenat rozdíl mezi příjemnou návštěvou a stresujícím zážitkem.

Svěřte se do péče odborníků v Schill Dental Clinic, objednejte se na konzultaci, vstupní prohlídku nebo dentální hygienu. 

 

Štítky

Služby

Další podobné články

Čištění kanálkůPrasklý zub

Stomatologický mikroskop

V Schill Dental Clinic díky stomatologickému mikroskopu poskytujeme nadstandardní péči a pacienty ošetřujeme s mimořádnou přesností a precizností. Mikroskop nám umožňuje zvětšit oblast zákroku až dvacetšestkrát. Od roku 2010 jsme začali používat, kromě lupových brýlí, také špičkové dentální mikroskopy. Ty nám umožňují zvýšit…

Přečíst článek

Spolupracujeme

Pořad na Prima TV Spolupracujeme s TV Prima na pořadu Vysněná krása

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental