Tým

Pro každou zubní ordinaci je „rodinným stříbrem“ vzdělaný, zkušený a šikovný zubní lékař. V Schill Dental Clinic máme takových hned několik. Toto je tým našich odborníků, který se bude starat o zdraví a krásu vašich zubů.

MUDr. Alexander Schill

MUDr. Alexander Schill
vedoucí lékař

Studium stomatologie ukončil na LF UK v Bratislavě v r. 1996. Absolvoval množství školení a kongresů v Evropě – na Slovensku, v Čechách, Německu, Rakousku, Švýcarsku, Portugalsku. Svou praxi začal v červenci 1996, v roce 2002 otevřel Schill Dental Clinic v centru Bratislavy. V roce 2008 zařízení rozšířil, zmodernizoval a přestěhoval na novou adresu, kde soukromá stomatologie  sídlí dodnes. V r. 2013 otevřel pobočku Schill Dental Clinic v Praze, poté v roce 2014 v Žilině a v červenci 2019 zařízení v Košicích. Hovoří plynně anglicky, německy a maďarsky.

TÝM DENTÁLNÍ HYGIENY


Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

Vaše zdraví je na prvním místě, ošetřujeme dle posledních hygienických standardů.

Vycházíme vstříc s termíny

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.