Hledáme zkušeného stomatologa a sofistikovanou recepční. Máte zájem se s námi dále rozvíjet?

MDDr. Alexandra Braun

Stomatolog

slovenština, angličtina, němčina

Od MDDr. Braun naši klienti odchází spokojení a vrací se s důvěrou. Zapojí vás, vše vám vysvětlí a motivuje vás starat se o své zuby na jedničku.

Objednejte se online Přijímáme nové klienty

V ordinaci doktorky Braun smích léčí

„Mám ráda, když se pacienti uvolní a dovolí nám zpříjemnit jim ošetření. Smích totiž léčí,“ říká o své práci MDDr. Braun.

V její ordinaci vždy víte, co vás čeká a jak bude ošetření probíhat. Zapojí vás, vše vám vysvětlí a motivuje vás starat se o své zuby na jedničku. Naši klienti od ní odchází spokojení a vrací se s důvěrou.

Studovala v Japonsku a v Lichtenštejnsku. Díky své dětské lékařce

„Vzpomínám si, jak jsem kecala paní doktorce do práce. Měla jsem spoustu otázek a nutně jsem potřebovala odpovědi,“ směje se. Dětská stomatoložka pro ni byla velkým vzorem, a tak se MDDr. Braun vydala v jejích stopách.

Absolvovala stáž v Japonsku a získala certifikát v oboru estetické stomatologie v Lichtenštejnsku. Neustále se vzdělává i dnes, zajímá se o estetickou stomatologii a o celostní medicínu.

Mimo ordinaci ji potkáte s rodinou – buď při sportu, nebo u jídla. Baví ji jak ochutnávat, tak vařit. „Kdyby bylo na mně, stačila by nám na bydlení obrovská kuchyň,“ říká.

V Schill Dental Clinic
o vás pečuje 14 odborníků

Patří k české a slovenské špičce.

Celý tým MUDr. Schilla

Zasloužíte si prvotřídní péči

  • Objednáváme do 48 hodin
  • Ošetřujeme precizně a bezbolestně
  • Za svou práci ručíme 5 let

Poznejte Schill Dental Clinic

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental