Přijímáme nové pacienty

Terezie Kytková, DiS.

Dentální hygienik

čeština, angličtina

Terezie Kytková citlivě ošetří i klienty, kteří na dentální hygieně nikdy nebyli. Vzpomíná například na pacienta s pokročilou paradentózou, kterému precizní ošetření zachránilo zdravý úsměv.

Objednejte se online Přijímáme nové klienty

Na dentální hygienu díky Terezii Kytkové nikdy není pozdě

Citlivě ošetří i klienty, kteří na dentální hygieně nikdy nebyli. Vzpomíná například na pacienta s pokročilou paradentózou, kterému precizní ošetření zachránilo zdravý úsměv.

„Je pro mě důležité, aby lidé brali dentální hygienu jako běžnou součást péče o dutinu ústní, aby měli krásné a zdravé úsměvy,“ říká.

Na práci dentální hygienistky ji podle jejích slov nejvíc baví setkání s vámi, našimi klienty. „Každý pacient je jiný, od každého se dozvím jeho příběh nebo zajímavou radu,“ doplňuje.

Chyběl jí kontakt s lidmi, a tak se stala hygienistkou

Terezie Kytková studovala v Karlových Varech. Nejprve dokončila potřebné vzdělání pro práci zubní techničky, chyběl jí ale kontakt s pacienty. A tak získala titul diplomované dentální hygienistky.

Během studia získala zkušenosti na stážích u zubních lékařů a vzdělává se dodnes. Je členkou Asociace dentálních hygienistek ČR, díky které má přístup k nejnovějším poznatkům v oboru.

Když zrovna není v ordinaci, ráda vaří, peče a podniká procházky v přírodě.

V Schill Dental Clinic
o vás pečuje 12 odborníků

Patří k české a slovenské špičce.

Celý tým MUDr. Schilla

Zasloužíte si prvotřídní péči

  • Objednáváme do 48 hodin
  • Ošetřujeme precizně a bezbolestně
  • Za svou práci ručíme 5 let

Poznejte Schill Dental Clinic

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental