Zubní náhrada na implantátech (All on 4) Vrátíme vám krásné zuby. Napevno a na celý život

 • Vrátíme úsměv tam, kde chybí většina nebo všechny zuby
 • Zubní náhradu uchytíme na 4 nebo 6 implantátů
 • Zuby máte na pevno jako své vlastní
 • Kompletní úsměv získáte rychle a bez bolesti
 • Za výsledek ručíme 5 let

Objednejte se online Přijímáme nové klienty

Náhrada slouží (a sluší) jako vlastní zuby

Už brzy se naplno zasmějete. Zakousnete se do oblíbeného jídla a úplně zapomenete, že vám někdy nějaký zub chyběl. Zubní náhradu vám vyrobíme na míru ve vlastní laboratoři a upevníme ji na 4 nebo 6 implantátů. V ústech je na pevno, slouží vám jako vlastní zuby. 

Žádné vypadávání protézy. Žádné hlídání se. Užívejte života naplno.

Objednejte se k nám Najdeme si na vás čas už za pár dní

Zasloužíte si prvotřídní péči

 • Termín jak vyhovuje vám
 • Zubní náhrady vyrábíme ve vlastní laboratoři
 • Za svou práci ručíme 5 let

Poznejte Schill Dental Clinic

V Schill Dental Clinic
o vás pečuje 11 odborníků

Patří k české a slovenské špičce.

Celý tým MUDr. Schilla

Kolik stojí zubní náhrady All on 4 / All on 6?

Cena zubní náhrady se odvíjí od řady proměnných. Přijďte k nám na prohlídku. Lékař s vámi probere možnosti a sestaví léčebný plán, který sedne vašemu zdraví i finančním možnostem.

Rezervujte si termín Zabere to jen 2 minuty

Za pár hodin se znovu usmějete naplno

Při upevnění náhrady na 4 nebo 6 implantátů je ošetření rychlejší, bezbolestné a levnější, než kdybychom použili řadu implantátů. Řešení prostřednictvím systému all-on-4/all-on-6 je prostě výhodné a atraktivní.

Nové zuby vám při správné péči zůstanou na celý život. Starejte se o ně jako o své – zastavte se pravidelně u našich dentálních hygienistů.

Naši odborníci umí zázraky

Provedené zákroky

Dentální hygiena, rekonstrukce chrupu.

Provedené zákroky

Dentální hygiena, ošetření kořenových kanálků, bílé výplně, nasazení zubních korunek.

Provedené zákroky

Dentální hygiena, rekonstrukce chrupu.

Provedené zákroky

Dentální hygiena, estetická rekonstrukce chrupu

Co vás u nás čeká?

1

1. návštěva: Lékař vám v lokální anestezii zavede implantáty. Do druhého dne vám může připravit dočasnou zubní náhradu.

60 minut

2

2. návštěva: Čeká vás jen rychlá kontrola, jestli se implantáty správně hojí.

10 minut

3

3. návštěva: Zubař zkontroluje přihojení implantátu a připraví otisky. Podle nich vám vyrobíme zubní náhradu.

30 minut

4

4. návštěva: Zubař vám náhradu nasadí na implantáty. Od té chvíle vám slouží jako vlastní zuby.

30 minut

Objednejte se online Přijímáme nové klienty

Ptáte se nás

Musím zubní náhradu na noc vyndávat?

Ne, náhrady upevněné na implantátech jsou v ústech napevno. Slouží vám jako vlastní zuby. Proto se nemusíte bát vyklouznutí.

Jak se mám o zubní náhradu starat?

Stejně jako o vlastní zuby. Dvakrát denně je čistěte a pravidelně se zastavte na dentální hygienu a na preventivní prohlídku.

Pro koho je toto řešení vhodné?

Náhrady All on 4 / All on 6 volíme u klientů, kterým chybí většina nebo všechny zuby v čelisti, případně jsou ve velmi špatném stavu a musíme je odstranit. Díky minimálnímu zásahu do kosti je tato metoda vhodná i pro starší pacienty, u kterých by se větší zásahy dlouho hojily.

Jak dlouho mi implantát vydrží?

Při správné péči celý život. Implantáty ale potřebují stejné čištění jako přírodní zuby a také pravidelné návštěvy dentální hygieny.

Jak dlouho trvá hojení po implantaci?

Přibližně 6 týdnů.

Jak funguje špičkový zubní scanner?

Zubní scanner je moderní technologické zařízení používané v stomatologii pro skenování zubů a ústní dutiny. Funguje na principu optického snímání a vytváří detailní digitální 3D model zubů a okolních tkání.

Při použití špičkového zubního scanneru zubní lékař přenese bezdrátový skener do ústní dutiny pacienta a postupně skenuje jednotlivé zuby a tkáně. Skener vysílá světelné záření nebo laserový paprsek na povrch zubu a zachytává odražené světlo. Získaná data jsou rychle zpracována a přeměněna na digitální 3D model.

Špičkové zubní scannery mají několik výhod oproti tradičním otiskovacím materiálům:

 • Pohodlnost pro pacienta: Pacient nemusí mít v ústech nepříjemný otiskovací materiál, který se tvrdne. Skenování je neinvazivní a pohodlné.
 • Vysoká přesnost: Špičkové scannery poskytují vysoce přesné výsledky. Detailní 3D model umožňuje zubnímu lékaři vidět a analyzovat zuby a tkáně s vysokou přesností.
 • Rychlost: Skenování zubů pomocí špičkového scanneru je rychlé a efektivní. Data jsou okamžitě zpracována a připravena k dalšímu použití.
 • Digitální archivace: Digitální 3D modely zubů mohou být uloženy a archivovány elektronicky. To umožňuje snadný přístup k informacím o pacientovi a snadné sdílení dat s kolegy i laboratoří.

Špičkové zubní scannery přinášejí významné vylepšení v diagnostice, plánování a výrobě dentálních náhrad. Umožňují přesnější a pohodlnější postup při výrobě zubních korunek, můstků, fixních protéz i rovnátek.

Jak se vyrábějí zubní korunky?

Moderní a velmi rychlý a efektivní způsob výroby zubních korunek je s použitím přístrojů CEREC. CEREC je moderní technologie v stomatologii, která umožňuje zubním lékařům vytvářet zubní náhrady přímo v ordinaci. Proces začíná skenováním zubů pomocí speciálního skeneru. Na základě získaných dat se vytvoří digitální 3D model zubní náhrady. Na počítači se poté navrhne a upraví požadovaný tvar a design. Poté se tyto informace přenesou na brusný stroj, který z keramického bloku vytvoří finální zubní náhradu. Ta se následně upraví a trvale cementuje na postižený zub. Celý proces se odehrává během jedné návštěvy, což šetří čas a zjednodušuje léčbu. CEREC nabízí rychlost, přesnost a pohodlí pro pacienta, a proto je oblíbenou volbou pro výrobu dentálních náhrad přímo v ordinaci.

 

Naše práce vašimi slovy Co o nás říkáte vy, naši klienti?

 • Schill Dental Clinic si mě získali naprosto jiným přístupem, než předvedla konkurence. U ostatních jsem měla dojem, že je vlastně trochu zatěžuji. Jako podnikatelka jsem zvyklá na totálně proklientský přístup, takže Schill pro mě byla jasná volba.

  Margita

 • Bylo o mě skutečně dobře postaráno, vše mi vysvětlili a výsledek je výborný. S odstupem času si stále více uvědomuji, že s úsměvem, který mám díky Schill Dental Clinic, je každý den hezčí než předtím.

  Petr

 • Krásné a moderní prostory, bez čekání a poblíž práce. Za mě super.

  Veronika

 • Překvapilo mě, že zubní korunky mi v Schill Dental Clinic vyrobí během deseti minut, přesně během toho, jak si vypiji kávu.

  Jana

Objednejte se online Přijímáme nové klienty

Spolupracujeme

Pořad na Prima TV Spolupracujeme s TV Prima na pořadu Vysněná krása

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental