Hledáme zkušeného stomatologa (m/ž), ortodontistu (m/ž), recepční (m/ž) a dentálního hygienistu (m/ž) Máte zájem se s námi dále rozvíjet?

MUDr. Alexander Schill

MUDr. Alexander Schill v zubní ordinaci v Praze 4 na Pankráci

2 minuty čtení Zveřejněno 30. 3. 2023

MUDr. Alexander Schill, zakladatel a vedoucí lékař

Schill Dental Clinic má v názvu jméno, které tam není náhodou. Je spojené s konkrétním člověkem, lékařem, kterého u nás potkáte v roli vedoucího lékaře a odborníka na zubní chirurgii a implantologii. Je to specialista každým coulem, který nejen ošetřuje pacienty, ale řeší velmi komplikované a komplexní případy a udává Schill Dental Clinic směr.

MUDr. Alexander Schill je zakladatelemvedoucím lékařem Schill Dental Clinic. Jeho práce je pro něj koníčkem a posláním. Baví ho sledovat trendy v moderní stomatologii, pracovat s nejnovějšími technologiemi a s kvalitními nástroji a materiály. Specializuje se na zubní chirurgii a nejvíc ho baví  celkové rekonstrukce chrupu, které často zahrnují zákroky jako augmentace (doplnění) kosti, plastika zubních krčků, operace sinus lift, zavádění implantátů…

V současné stomatologii je důležité jít s dobou, neustále zlepšovat klientský servis, vzdělávat se a profesně se posouvat. To, co můžeme nabídnou pacientům není jen silné technologické zázemískvěle vybavená vlastní laboratoř. To samo o sobě nestačí. U nás najdete sehraný tým lékařů, dentálních hygienikůsester, kteří k zubařině přistupují celistvě a s naším moderním vybavením dělají skutečné zázraky. Neméně důležitý je i tým recepčních, které se o pacienty starají od první chvíle.“, říká Alexander Schill.

Platí to stále častěji. Objednávají se k nám pacienti, kteří mají pocit, že jejich problémy už nikdo nevyřeší a že jim není pomoci.  V současné stomatologii je možné už opravdu mnohé. Poradíme a postaráme se o vás. V dnešní době bezbolestné stomatologie není ke strachu důvod, objednejte se na konzultaci a vstupní prohlídku. Budete v rukou profesionálů, kterým jde o váš zdravý úsměv. Estetika s ním jde ruku v ruce. Často říkáme – a hlavně dokazujeme – že zvládneme i na první pohled beznadějné případy.

Zajímá vás, jak a kde vybírá MUDr. Schill top vybavení pro naše dentální centra? Chcete se dozvědět víc o letošním jubilejním stomatologickém veletrhu IDS v Kolíně nad Rýnem? Přečtěte si více zde.

Štítky

MUDr. Alexander Schill

Další podobné články

Čištění kanálkůPrasklý zub

Stomatologický mikroskop

V Schill Dental Clinic díky stomatologickému mikroskopu poskytujeme nadstandardní péči a pacienty ošetřujeme s mimořádnou přesností a precizností. Mikroskop nám umožňuje zvětšit oblast zákroku až dvacetšestkrát. Od roku 2010 jsme začali používat, kromě lupových brýlí, také špičkové dentální mikroskopy. Ty nám umožňují zvýšit…

Přečíst článek

Spolupracujeme

Pořad na Prima TV Spolupracujeme s TV Prima na pořadu Vysněná krása

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental