Hledáme zkušeného stomatologa, zubní sestru instrumentářku a recepční. Máte zájem se s námi dále rozvíjet?

MUDr. Alexander Schill

MUDr. Alexander Schill v zubní ordinaci v Praze 4 na Pankráci

2 minuty čtení Zveřejněno 30. 3. 2023

MUDr. Alexander Schill, zakladatel a vedoucí lékař

Schill Dental Clinic má v názvu jméno, které tam není náhodou. Je spojené s konkrétním člověkem, lékařem, kterého u nás potkáte v roli vedoucího lékaře a odborníka na zubní chirurgii a implantologii. Je to specialista každým coulem, který nejen ošetřuje pacienty, ale řeší velmi komplikované a komplexní případy a udává Schill Dental Clinic směr.

MUDr. Alexander Schill je zakladatelemvedoucím lékařem Schill Dental Clinic. Jeho práce je pro něj koníčkem a posláním. Baví ho sledovat trendy v moderní stomatologii, pracovat s nejnovějšími technologiemi a s kvalitními nástroji a materiály. Specializuje se na zubní chirurgii a nejvíc ho baví  celkové rekonstrukce chrupu, které často zahrnují zákroky jako augmentace (doplnění) kosti, plastika zubních krčků, operace sinus lift, zavádění implantátů…

V současné stomatologii je důležité jít s dobou, neustále zlepšovat klientský servis, vzdělávat se a profesně se posouvat. To, co můžeme nabídnou pacientům není jen silné technologické zázemískvěle vybavená vlastní laboratoř. To samo o sobě nestačí. U nás najdete sehraný tým lékařů, dentálních hygienikůsester, kteří k zubařině přistupují celistvě a s naším moderním vybavením dělají skutečné zázraky. Neméně důležitý je i tým recepčních, které se o pacienty starají od první chvíle.“, říká Alexander Schill.

Platí to stále častěji. Objednávají se k nám pacienti, kteří mají pocit, že jejich problémy už nikdo nevyřeší a že jim není pomoci.  V současné stomatologii je možné už opravdu mnohé. Poradíme a postaráme se o vás. V dnešní době bezbolestné stomatologie není ke strachu důvod, objednejte se na konzultaci a vstupní prohlídku. Budete v rukou profesionálů, kterým jde o váš zdravý úsměv. Estetika s ním jde ruku v ruce. Často říkáme – a hlavně dokazujeme – že zvládneme i na první pohled beznadějné případy.

Zajímá vás, jak a kde vybírá MUDr. Schill top vybavení pro naše dentální centra? Chcete se dozvědět víc o letošním jubilejním stomatologickém veletrhu IDS v Kolíně nad Rýnem? Přečtěte si více zde.

Štítky

MUDr. Alexander Schill

Další podobné články

Služby

Špičkoví zubaři pro celou rodinu v Schill Dental Clinic Praha.

Není zubař, jako zubař. Navíc platí, že skvělá zubařská péče není jen o řešeních, když nastanou problémy. Je o celkovém a dlouhodobém přístupu, který zahrnuje vše od preventivních prohlídek, přes dentální hygienu a ortodoncii až po implantologii a chirurgii. Je důležité najít zubaře, který rozumí potřebám…

Přečíst článek

Spolupracujeme

Pořad na Prima TV Spolupracujeme s TV Prima na pořadu Vysněná krása

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental