Hledáme zkušeného stomatologa, zubní sestru instrumentářku a recepční. Máte zájem se s námi dále rozvíjet?

Péče o zuby v létě

Plánujete dovolenou? Vezměte si s sebou zdravé zuby

1 minuta čtení Zveřejněno 7. 6. 2022

Léto se kvapem blíží a vy se nemůžete dočkat, až se konečně vydáte na dovolenou. Všichni známe ten pocit vzrušení a radostného očekávání. Odpočítáváme čas dělící nás od příštího letního dobrodružství, od naší další cesty za sluncem, za vlnami moří a oceánů, do malebných zákoutí v krajích dalekých i blízkých. Toužíme po klidu, relaxaci a příjemných zážitcích. Těšíme se na sportovní vyžití a cestování. Na skleničku dobře chlazeného bílého vína a romantickou večeři při západu slunce s výhledem do přístavu.

Aby vaše sny ani zasloužený odpočinek nenarušila obtěžující epizoda s bolavými zuby, nezapomeňte se objednat na preventivní prohlídkudentální hygienu. Vychutnáte si tak dovolenou co nejlépe to půjde, bez starosti o citlivé zuby, reagující bolestivě na studené či sladké.

Protože zdravý a krásný úsměv je něco, co určitě chcete mít na dovolené s sebou.  Pospěšte si, termíny se rychle plní.

Štítky

Péče o zuby v létě

Další podobné články

Služby

Špičkoví zubaři pro celou rodinu v Schill Dental Clinic Praha.

Není zubař, jako zubař. Navíc platí, že skvělá zubařská péče není jen o řešeních, když nastanou problémy. Je o celkovém a dlouhodobém přístupu, který zahrnuje vše od preventivních prohlídek, přes dentální hygienu a ortodoncii až po implantologii a chirurgii. Je důležité najít zubaře, který rozumí potřebám…

Přečíst článek

Spolupracujeme

Pořad na Prima TV Spolupracujeme s TV Prima na pořadu Vysněná krása

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental