Hledáme zkušeného stomatologa (m/ž), ortodontistu (m/ž), recepční (m/ž) a dentálního hygienistu (m/ž) Máte zájem se s námi dále rozvíjet?

Prevence

Relaxujte u zubaře

2 minuty čtení Zveřejněno 22. 7. 2020

Krásný usměv dělá krásné tváře. My děláme krásné úsměvy.

Vůně kávy. Moderní vybavení. Hudba podle vašeho vkusu. I tak může vypadat návštěva zubaře. Zažijte to v Schill Dental Clinic. Máte nás za rohem.

Úsměv dělá člověka

Máte v kanceláři kolegu s dokonalým úsměvem? Možná má šťastné geny. Nebo o něj pečujeme v Schill Dental Clinic. Dr. Schill vystavěl svou kliniku na high-tech vybavení a špičkových odbornících. Díky tomu dokážeme vykouzlit krásný úsměv i tam, kde to jiní zubaři vzdali.

Od běžné péče po zázraky

Už nemusíte běhat po jednotlivých specialistech. U nás se o vše postaráme pod jednou střechou.

  • Pečujeme o děti od těch nejmenších, o dospělé i o seniory.
  • Nahradíme vypadlé nebo zlomené zuby
  • Ošetříme kazy
  • Srovnáme chrup
  • Včas diagnostikujeme a zachráníme vaše zuby
  • Předejdeme potížím

Zdravé zuby? Klíč je v detailu

V našich ordinacích používáme vybavení, které jste možná ještě u zubaře neviděli: například CT nebo mikroskopy. Jen tak se můžeme zaměřit na detaily, včas odhalíme problém a zachráníme vaše zuby.

„ZVLÁDÁME I PŘÍPADY, KTERÉ JINÍ VZDALI. NAŠÍ REFERENCÍ JE VÁŠ ÚSMĚV.“
MUDR. ALEXANDER SCHILL

Svou praxi zahájil v roce 1996. Od té doby se neustále vzdělává na kongresech po celé Evropě. Svůj tým si pečlivě vybírá a složitější ošetření řeší osobně. Více o našem týmu.

K zubaři na kávu

Usaďte se a vydechněte si po náročném dni v kanceláři. Čeká vás voňavá káva a zubař, který se na vás těší. Návštěva moderního zubaře nebolí. Naši klienti se při příchodu usmívají, protože vědí, že si u nás odpočinou. Někdy nám dokonce v pohodlném křesle usnou.

Když jde o zdraví, nedělejte kompromisy

Svěřte svůj úsměv odborníkům, kteří ho umí rozzářit. Přijďte si vyzkoušet, jaké je relaxovat u zubaře. Stačí jedna návštěva a budete mít jasno: pokud jde o zdraví, zasloužíte si to nejlepší.

Štítky

Prevence

Další podobné články

Služby

Špičkoví zubaři pro celou rodinu v Schill Dental Clinic Praha.

Není zubař, jako zubař. Navíc platí, že skvělá zubařská péče není jen o řešeních, když nastanou problémy. Je o celkovém a dlouhodobém přístupu, který zahrnuje vše od preventivních prohlídek, přes dentální hygienu a ortodoncii až po implantologii a chirurgii. Je důležité najít zubaře, který rozumí potřebám…

Přečíst článek

Spolupracujeme

Pořad na Prima TV Spolupracujeme s TV Prima na pořadu Vysněná krása

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental