Hledáme zkušeného stomatologa (m/ž), ortodontistu (m/ž), recepční (m/ž) a dentálního hygienistu (m/ž) Máte zájem se s námi dále rozvíjet?

Kariéra

Schill Academy v Praze. Seznamte se, MDDr. Jakub Scheer

2 minuty čtení Zveřejněno 24. 5. 2022

V Schill Dental Clinic nám na vzdělávání a profesním zdokonalování záleží. MUDr. Alexander Schill si na osobním a profesním růstu svého týmu velmi zakládá. I právě proto založil Schill Academy, vlastní vzdělávací program pro absoloventy stomatologie. Ti mají možnost se v rámci několikaměsíčního programu učit v praxi od svých starších a zkušenějších kolegů. Osvojí si tak pozvolna práci s pacientem i technologickým vybavením ordinace.

Nově je nyní Schill Academy absoloventům stomatologie otevřená i v Praze. Na starost jí dostal MDDr. Jakub Scheer, který je zároveň jejím absoloventem v Bratislavě.

MDDr. Jakub Scheer je v Praze od začátku roku 2022, v Schill Dental Clinic na Slovensku již ale působí 3 roky. Začínal jako student na praxi v žilinské pobočce. Praxe tam ho velmi zaujala a protože spokojenost byla oboustranná, lékař a jeho tehdejší mentor, mu doporučil zkusit štěstí v Bratislavě. Tak tam jako čerstvý absolovent poslal životopis. Vzali ho a po úvodním papírování se rovnou vrhl do víru ordinace.

Jako absolovent a nový člen týmu se Jakub stal součástí bratislavského programu Schill Academy. Nejdříve sledoval ostatní lékaře při práci. Pak dostal křeslo, k dispozici sestřičku, a začal pracovat na případech svých prvních pacientů. Nejprve pod dohledem zkušeného lékaře, pak už samostatně.

Výhodou programu Schill Academy je, že do praxe nastupujete pozvolna. Je to takový mezistupeň.

Jako absolovent bez praktických zkušeností máš čas a prostor se aklimatizovat. Zaběhnout se, získat tempo a postupně si osvojovat léčebné postupy. Je to velká investice do lidí. Finanční i časová.

Když si nevíš rady, můžeš se zeptat. Lékař, který Tě má na starost je připraven vždy poradit, pomoci a doporučit tu nejvhodnější metodu nebo léčebný postup. Nejsi tak na nic sám a zodpovědnost (i sebejistotu) získáváš postupně. A máš čas se učit. A to je v začátcích stomatologické praxe hodně důležité pro Tvůj profesní růst a rozvoj. A co navíc, získáš si vztah k pacientům.

V Schill Dental Clinic děláme moderní stomatologii. Využíváme nejnovějších postupů a technologií. Máme zde špičkové přístroje a vybavení. A hlavně, jde nám o lidi. Na našich pacientech nám záleží. Je to pro mě velká čest vést program Schill Academy v Praze. Bude to i stres, ale pozitivní stres. Těším se na to.

Chceš se stát členem našeho týmu? Podívej se na stránku kariéra a pošli nám životopis. Můžeš i na kariera@schill.cz.

 

Štítky

Kariéra

Další podobné články

Čištění kanálkůPrasklý zub

Stomatologický mikroskop

V Schill Dental Clinic díky stomatologickému mikroskopu poskytujeme nadstandardní péči a pacienty ošetřujeme s mimořádnou přesností a precizností. Mikroskop nám umožňuje zvětšit oblast zákroku až dvacetšestkrát. Od roku 2010 jsme začali používat, kromě lupových brýlí, také špičkové dentální mikroskopy. Ty nám umožňují zvýšit…

Přečíst článek

Spolupracujeme

Pořad na Prima TV Spolupracujeme s TV Prima na pořadu Vysněná krása

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental