Přijímáme nové pacienty

KariéraSchill Academy

Začněte vaší kariéru v Schill Dental Clinic Praha

3 minuty čtení Zveřejněno 18. 5. 2022

Jsi čerstvý absolovent, který přemýšlí co a jak se svým životem a kariérou?

Brzy končíš studia a plánuješ svojí praxi? Zajímá tě medicína a jde ti o to posouvat se profesně stále kupředu? Baví tě učit se nové věci, pracovat na sobě a ošetřovat pacienty s využitím nejmodernějších technologií a lékařských postupů? Chceš pracovat s kolegy, kteří jsou na špičce ve svém oboru a učit se od nich? Líbilo by se ti mít k dispozici vlastní ordinaci, sestřičku a administrativní podporu týmu recepčních? Máš zájem o to ponořit se do praxe krůček po krůčku, za neustále pomoci a supervize zkušených kolegů? Slova jako zvídavost, píle, soudržnost, loajalita a férovost pro tebe nejsou jen prázdnými pojmy?

Pokud jsi na většinu otázek odpověděl/a ano, jsi náš člověk.

Schill Dental Clinic Praha nabízí nové příležitosti a do centra stomatologické péče na Pankráci přijímá nové zubní lékaře.

 

Pokud jsi absolovent stomatologie, můžeš se stát členem našeho týmu a začít získávat zkušenosti v rámci našeho vlastního školícího programu, nyní nově i v Praze.

 Jak Schill Academy v Praze funguje?

Nastoupíš a začneš se učit v praxi od lékaře, který tě dostane jako mentor na starost. Nejdřív ho budeš pozorovat při práci, asistovat a zvykat si na praktický chod ambulance a práci s pacientem. Pozvolně a krůček po krůčku si budeš osvojovat všechny potřebné techniky, způsoby ošetření a lékařské postupy. K dispozici ti bude veškeré technologické vybavení kliniky, které se naučíš používat. Za chvíli si tak například dokážeš naskenovat pomocí mobilního scanneru potřebné místo v pacientově dutině ústní, data v počítači zpracuješ a vymodeluješ vhodnou korunku, kterou pak s použitím technologie cerec rovnou vytiskneš.

Technologie a moderní postupy zjednodušují život a umožňují nám dělat zákroky, které byly před pár lety dlouhé a komplikované. Naši lékaři například tvrdí, že díky modernímu technologickému vybavení mohou každý den kouzlit. Je to magické, vrátit člověku, který nedokáže už roky pozřít normální jídlo, funkční chrup a zdravý zářivý úsměv k tomu. Může se vrátit do normálního života a dát si třeba steak a neb kousnout do křupavého jablka.

Budeš řešit jednodušší i komplikované případy. Po několika měsících začneš samostatně fungovat ve vlastní ordinaci, ale tým kolegů ti bude stále k dispozici, když se budeš potřebovat poradit.

Vzdělávání v medicíně nikdy nekončí. Přispějeme ti na školení ve specializaci, pro kterou se u nás budoucnosti rozhodneš.

Podívej se na další příběhy absoloventů Schill Academy, MDDr. Jakuba Scheera, MDDr. Linh NguenovéMDDr. Masooda Dehghana.

Chceš to zkusit? Podívej se na stránku kariéra a pošli nám životopis. Můžeš i na kariera@schill.cz.

 

Štítky

KariéraSchill Academy

Další podobné články

ChirurgieEstetická rekonstrukce

Celková rekonstrukce chrupu.

Pokud máte špatně postavené zuby a váš chrup tak není zcela funkční, kvalitu vašeho života může změnit k lepšímu rekonstrukce chrupu. Ta je také řešením pro komplikované případy, kdy jsou zuby silně poškozené kazy, úrazem nebo v důsledku nejrůznějších onemocnění. Co obnáší rekonstrukce…

Přečíst článek

Zubní chirurgie v Praze

Zubní chirurgie je jednou z hlavních specializací Schill Dental Clinic Praha. Mezi hlavní zákroky zubní chirurgie patří: implantace (náhrada chybějícího kořene zubu, poté aplikujeme nový zub k nerozeznání od vašich původních zubů) extrakce (vytržení zubu) a resekce kořenového hrotu (odstranění konce zubního kořenu)…

Přečíst článek

Spolupracujeme

Pořad na Prima TV Spolupracujeme s TV Prima na pořadu Vysněná krása

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental