Hledáme zkušeného stomatologa (m/ž), ortodontistu (m/ž), recepční (m/ž) a dentálního hygienistu (m/ž) Máte zájem se s námi dále rozvíjet?

KariéraSchill Academy

Začněte vaší kariéru v Schill Dental Clinic Praha

3 minuty čtení Zveřejněno 18. 5. 2022

Jsi čerstvý absolovent, který přemýšlí co a jak se svým životem a kariérou?

Brzy končíš studia a plánuješ svojí praxi? Zajímá tě medicína a jde ti o to posouvat se profesně stále kupředu? Baví tě učit se nové věci, pracovat na sobě a ošetřovat pacienty s využitím nejmodernějších technologií a lékařských postupů? Chceš pracovat s kolegy, kteří jsou na špičce ve svém oboru a učit se od nich? Líbilo by se ti mít k dispozici vlastní ordinaci, sestřičku a administrativní podporu týmu recepčních? Máš zájem o to ponořit se do praxe krůček po krůčku, za neustále pomoci a supervize zkušených kolegů? Slova jako zvídavost, píle, soudržnost, loajalita a férovost pro tebe nejsou jen prázdnými pojmy?

Pokud jsi na většinu otázek odpověděl/a ano, jsi náš člověk.

Schill Dental Clinic Praha nabízí nové příležitosti a do centra stomatologické péče na Pankráci přijímá nové zubní lékaře.

 

Pokud jsi absolovent stomatologie, můžeš se stát členem našeho týmu a začít získávat zkušenosti v rámci našeho vlastního školícího programu, nyní nově i v Praze.

 Jak Schill Academy v Praze funguje?

Nastoupíš a začneš se učit v praxi od lékaře, který tě dostane jako mentor na starost. Nejdřív ho budeš pozorovat při práci, asistovat a zvykat si na praktický chod ambulance a práci s pacientem. Pozvolně a krůček po krůčku si budeš osvojovat všechny potřebné techniky, způsoby ošetření a lékařské postupy. K dispozici ti bude veškeré technologické vybavení kliniky, které se naučíš používat. Za chvíli si tak například dokážeš naskenovat pomocí mobilního scanneru potřebné místo v pacientově dutině ústní, data v počítači zpracuješ a vymodeluješ vhodnou korunku, kterou pak s použitím technologie cerec rovnou vytiskneš.

Technologie a moderní postupy zjednodušují život a umožňují nám dělat zákroky, které byly před pár lety dlouhé a komplikované. Naši lékaři například tvrdí, že díky modernímu technologickému vybavení mohou každý den kouzlit. Je to magické, vrátit člověku, který nedokáže už roky pozřít normální jídlo, funkční chrup a zdravý zářivý úsměv k tomu. Může se vrátit do normálního života a dát si třeba steak a neb kousnout do křupavého jablka.

Budeš řešit jednodušší i komplikované případy. Po několika měsících začneš samostatně fungovat ve vlastní ordinaci, ale tým kolegů ti bude stále k dispozici, když se budeš potřebovat poradit.

Vzdělávání v medicíně nikdy nekončí. Přispějeme ti na školení ve specializaci, pro kterou se u nás budoucnosti rozhodneš.

Podívej se na další příběhy absoloventů Schill Academy, MDDr. Jakuba Scheera, MDDr. Linh NguenovéMDDr. Masooda Dehghana.

Chceš to zkusit? Podívej se na stránku kariéra a pošli nám životopis. Můžeš i na kariera@schill.cz.

 

Štítky

KariéraSchill Academy

Další podobné články

Čištění kanálkůPrasklý zub

Stomatologický mikroskop

V Schill Dental Clinic díky stomatologickému mikroskopu poskytujeme nadstandardní péči a pacienty ošetřujeme s mimořádnou přesností a precizností. Mikroskop nám umožňuje zvětšit oblast zákroku až dvacetšestkrát. Od roku 2010 jsme začali používat, kromě lupových brýlí, také špičkové dentální mikroskopy. Ty nám umožňují zvýšit…

Přečíst článek

Spolupracujeme

Pořad na Prima TV Spolupracujeme s TV Prima na pořadu Vysněná krása

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental