Hledáme zkušeného stomatologa (m/ž), ortodontistu (m/ž), recepční (m/ž) a dentálního hygienistu (m/ž) Máte zájem se s námi dále rozvíjet?

MDDr. Martin Žingor

Stomatolog

slovenština, čeština, angličtina

Dává přednost minimálně invazivním výkonům a ošetřením. A věří, že čím déle si zachováme vlastní zuby, tím lépe.

Objednejte se online Přijímáme nové klienty

Jsem precizní a dbám na detaily.

MDDr. Martin Žingor se po studiích a praxi na KZL v Olomouci chce zaměřit hlavně na záchovnou stomatologii a protetiku. Co to přesně znamená? Opravy od jednoduchých kazů po složité zákroky zaměřené na zlepšení funkčnosti zubů.

I to je důvodem, proč se stal součástí našeho týmu. „V Schill Dental Clinic se pracuje s moderním vybavením podle nejnovějších postupůmáte záruku kvalitního ošetření. Chci se dál učitprofesně se rozvíjet s těmi nejlepšími v oboru.“

Přátelský, empatický a pokorný.

„Vím, že se lidé často k zubaři bojí. Přistupuji k nim proto citlivě a trpělivě. Chci, aby se u mě cítili dobře a aby se ke mě rádi vraceli. Dbám na to, abych jim ulevil od problémů, aby v průběhu ošetření necítili žádnou bolest a aby byl výsledek mé práce estetický.“

Ošetření se bát nemusíte, vždy budete vědět co vás čeká a jak bude ošetření probíhat. Pan doktor vás zapojí, vše vám vysvětlí a motivuje vás starat se o své zuby na výbornou.

Na zubařině mě baví propojení medicíny s manuální prací.

MDDr. Martin Žingor pochází z lékařské rodiny. Rozhodoval se mezi různými povoláními, od pilota po právníka, ale nakonec převládla síla rodinné tradice a vybral si medicínu, posléze stomatologii.

Miluje letectvícestování. Rád se učí cizí jazyky a ve volném čase se věnuje sportu. Potkat ho můžete na fotbalovém hřišti anebo tenisovém kurtu.

Jeho velkou vášní je i vaření. „Rodina, přátelé i známí si pochvalují mé kulinářské výtvory, takže bych řekl, že v gastronomii skutečně vynikám.“ Nejraději má italskou a indickou kuchyni.

V Schill Dental Clinic
o vás pečuje 12 odborníků

Patří k české a slovenské špičce.

Celý tým MUDr. Schilla

Zasloužíte si prvotřídní péči

  • Najdeme termín dle vašeho přání
  • Ošetřujeme precizně a bezbolestně
  • Za svou práci ručíme 5 let

Poznejte Schill Dental Clinic

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental