Přijímáme nové pacienty

Kariéralidé

Vlastní ordinace anebo práce na klinice? V Schill Dental Clinic máte obě výhody.

2 minuty čtení Zveřejněno 2. 8. 2022

U nás v Schill Dental Clinic najdete nejen vlastní vybavenou ordinaci, ale i možnost využít silného technologického zázemí a spolupráce s týmem zkušených kolegů, specializovaných v různých oblastech stomatologie. To vám zjednoduší život a umožní jednoduše konzultovat problémy a léčebné postupy.

Podle MDDr. Alexandry Braun je práce s kolegy je jednoznačný benefit.

Každý se specializuje na určité odvětví stomatologie, a proto je zde možnost konziliárního plánování. Víc hlav víc ví. Je to prostě tak. A každý může využít své specializace, aby poskytl kolegům pomoc nebo nápady.

Například chci aplikovat implantáty a kladu si nejrůznější otázky. Jestli je potřeba doplnit kost, zdali je nutné zapojit ortodontistu a podobně. Názor kolegy zkušenějšího v dané specializaci je  v tomto ohledu k nezaplacení.

Výhodou práce v týmu jsou také jednoznačně zastupitelnost, vzájemná podpora a porada ohledně komplexních případů. Možnost mít kolegy nadosah má pozitivní vliv v konečném důsledku i na pacienta.

Navíc, MUDr. Schill si nás v Praze hýčká svou přítomností. Jezdí sem pravidelně každé dva týdny. Říkala jsem si, proč to dělá. Proč to nepustí. Jezdí sem a tam, musí to být náročné být takto intenzivně na dvou frontách (pracoviště v Bratislavě a Praze). Na základě našich rozhovorů jsem dospěla k názoru, že to dělá jednoduše proto, že ho to baví a svou práci a stomatologii miluje. Pohání ho nadšení, zvědavost a vnitřní zapálenost. Pořád přemýšlí o tom, co by se dalo dělat jinak a lépe, kam se posouvat, kde se zlepšovat. A to vše v souladu s nejnovějšími trendy a technologiemi. Po nás požaduje pracovitost a proaktivní přístup, a svůj tým podporuje v neustálém vzdělávání. Tato filozofie se promítá i do každodenního chodu a do vybavení kliniky.

V Schill Dental Clinic neustále hledáme inovativní možnosti, jak usnadnit život jak lékařům, tak pacientům. Zaměstnancům chceme poskytnout prostředí, kde mohou podávat nejlepší možné výkony. Pacientům pak místo, kde najdou tu nejlepší a nejkvalitnější léčebnou péči a služby.

Chcete se stát součástí našeho týmu? Podívejte se do sekce Kariéra a pošlete nám životopis na kariera@schill.cz.

 

 

Štítky

Kariéralidé

Další podobné články

Kariéralidé

Na slovíčko o trendech v moderní stomatologii. Seznamte se, MDDr. Alexandra Braun

Digitální plánování, 3D tisk a intraorální skenování. „To jsou nejnovější trendy v moderní stomatologii, které u nás v Schill Dental Clinic používáme na denní bázi“, uvádí MDDr. Alexandra Braun. MDDr. Alexandra Braun je zkušená lékařka, která se specializuje na záchovnou stomatologii, velké estetické rekonstrukce…

Přečíst článek

KariéraLaboratoř

Hledáme laboranta do naší špičkově vybavené laboratoře Schill Dental Clinic

V Schill Dental Clinic Praha máme skvěle vybavenou interní laboratoř, umístěnou hned vedle ambulancí. Na denní bázi zde připravujeme korunky, zubní náhrady nebo průhledné dlahy pro nejrůznější způsoby použití. Díky naší laboratoři pracujeme lépe a efektivněji. A pozitivně se to promítá i do…

Přečíst článek

Spolupracujeme

Pořad na Prima TV Spolupracujeme s TV Prima na pořadu Vysněná krása

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental