Hledáme zkušeného stomatologa (m/ž), ortodontistu (m/ž), recepční (m/ž) a dentálního hygienistu (m/ž) Máte zájem se s námi dále rozvíjet?

Kariéralidé

Vlastní ordinace anebo práce na klinice? V Schill Dental Clinic máte obě výhody.

2 minuty čtení Zveřejněno 2. 8. 2022

U nás v Schill Dental Clinic najdete nejen vlastní vybavenou ordinaci, ale i možnost využít silného technologického zázemí a spolupráce s týmem zkušených kolegů, specializovaných v různých oblastech stomatologie. To vám zjednoduší život a umožní jednoduše konzultovat problémy a léčebné postupy.

Podle MDDr. Alexandry Braun je práce s kolegy je jednoznačný benefit.

Každý se specializuje na určité odvětví stomatologie, a proto je zde možnost konziliárního plánování. Víc hlav víc ví. Je to prostě tak. A každý může využít své specializace, aby poskytl kolegům pomoc nebo nápady.

Například chci aplikovat implantáty a kladu si nejrůznější otázky. Jestli je potřeba doplnit kost, zdali je nutné zapojit ortodontistu a podobně. Názor kolegy zkušenějšího v dané specializaci je  v tomto ohledu k nezaplacení.

Výhodou práce v týmu jsou také jednoznačně zastupitelnost, vzájemná podpora a porada ohledně komplexních případů. Možnost mít kolegy nadosah má pozitivní vliv v konečném důsledku i na pacienta.

Navíc, MUDr. Schill si nás v Praze hýčká svou přítomností. Jezdí sem pravidelně každé dva týdny. Říkala jsem si, proč to dělá. Proč to nepustí. Jezdí sem a tam, musí to být náročné být takto intenzivně na dvou frontách (pracoviště v Bratislavě a Praze). Na základě našich rozhovorů jsem dospěla k názoru, že to dělá jednoduše proto, že ho to baví a svou práci a stomatologii miluje. Pohání ho nadšení, zvědavost a vnitřní zapálenost. Pořád přemýšlí o tom, co by se dalo dělat jinak a lépe, kam se posouvat, kde se zlepšovat. A to vše v souladu s nejnovějšími trendy a technologiemi. Po nás požaduje pracovitost a proaktivní přístup, a svůj tým podporuje v neustálém vzdělávání. Tato filozofie se promítá i do každodenního chodu a do vybavení kliniky.

V Schill Dental Clinic neustále hledáme inovativní možnosti, jak usnadnit život jak lékařům, tak pacientům. Zaměstnancům chceme poskytnout prostředí, kde mohou podávat skvělé výkony. Pacientům pak místo, kde najdou tu nejlepší a nejkvalitnější léčebnou péči a služby.

Chcete se stát součástí našeho týmu? Podívejte se do sekce Kariéra a pošlete nám životopis na kariera@schill.cz.

 

 

Štítky

Kariéralidé

Další podobné články

Služby

Špičkoví zubaři pro celou rodinu v Schill Dental Clinic Praha.

Není zubař, jako zubař. Navíc platí, že skvělá zubařská péče není jen o řešeních, když nastanou problémy. Je o celkovém a dlouhodobém přístupu, který zahrnuje vše od preventivních prohlídek, přes dentální hygienu a ortodoncii až po implantologii a chirurgii. Je důležité najít zubaře, který rozumí potřebám…

Přečíst článek

Spolupracujeme

Pořad na Prima TV Spolupracujeme s TV Prima na pořadu Vysněná krása

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental