Přijímáme nové pacienty

Bílé výplněEstetická rekonstrukceFazety

Z pěkných zubů jsou dokonalé

3 minuty čtení Zveřejněno 21. 5. 2020

Přední zuby se správnými proporcemi

Bez broušení a injekcí vám dokážeme vytvořit nový úsměv za pár dní. Model nových zubů si u nás navíc můžete vyzkoušet „nanečisto“.

Víte o tom, že krásný úsměv zlepšuje kvalitu života? Sebevědomí se vám zvýší doslova okamžitě a vy se začnete častěji usmívat. Usměvaví a sebevědomí lidé jsou na základě studií považováni za atraktivnější a mladší. Když máte úsměv, který je krásný, motivuje vás to k perfektní péči o něj. A zdravý chrup vede k celkovému zdraví.

I vy byste chtěli vylepšit svůj úsměv, ale bojíte se změny? Nejste jediní. Strachem ze změn trpí většina lidí a často tak přicházejí o možnost zlepšit svůj život. Co kdybyste si však nový úsměv mohli vyzkoušet? A co kdybyste při tvorbě nového úsměvu nemuseli mít ani anestezii a nemuseli podstupovat broušení zubů? Že je něco takového nonsens? Ani ne. U nás jsou běžné i takové zázraky.

Strach z broušení, injekcí a změny měla i krásná Mária Zelinová. Pokud máte pocit, že tato okouzlující žena je přece dokonalá, máte pravdu. Mária však měla raději fotky, na kterých ji nebyly vidět zuby. Uznejte, že pro svět by to byla velká škoda, kdyby se tato žena neusmívala.

Márii jsme nabídli náš zázrak v podobě estetické korekce předních zubů fotokompozitními dostavbami, bez potřeby broušení a bez nutnosti anestezie. Dokonce si nový úsměv mohla vyzkoušet nanečisto, na pár dní doma – ukázat se nejbližším před definitivním rozhodnutím. A rozhodla se, že do změny půjde.

Pouhé 3 kroky k dokonalému úsměvu

  • parkování, příchod, vyplnění dotazníku, RTG, vstupní vyšetření a otisky (1 HODINA)
  • nasazení mock-up modelu. S tímto nasazeným modelem jdete domů, abyste zjistili, jak se s novými zuby cítíte a jak se vám s nimi mluví (20 MIN)
  • nasazení finální práce, po které můžete ihned jíst (1,5 HODINY)

U Márii tento proces trval pár dní. Tuto dobu je možné ještě zkrátit – takový zákrok se dá udělat i za 1 den. V tomto případě šlo o dostavbu 6 zubů a celková cena byla 28.000 Kč.

Jaké jsou výhody?

Mária si pochvalovala zejména absenci injekcí a broušení. Opravdu se jedná o velmi šetrný postup vůči tvrdým zubním tkáním, řešení je trvalé a kvalitní. Přesto je v budoucnu možné udělat jakékoliv další úpravy zubů, protože sklovina je zachovaná v celé tloušťce. Výhodou je i nižší cena oproti, například, keramickým fazetám.

Pro koho je řešení vhodné a pro koho ne?

Estetická korekce fotokompozitními dostavbami je vhodná pro lidi se zdravými předními zuby, kteří nepotřebují měnit barvu zubů, ale pouze jejich délku, případně potřebují dostavbu zlomeného zubu. Není však vhodná pro lidi trpící bruxismem (skřípáním zubů), na dostavbu mrtvých zubů, není to vhodná metoda řešení tetracyklinových či jinak poškozených zubů, ani řešení v případě nevyhovující barvy zubů. Tyto problémy řešení mají, ale jiné.

Neodkládejte návštěvu zubního lékaře

Jsme šťastní, že i našim přičiněním se Mária Zelinová bude více usmívat. Pokud můžeme něco udělat i ve věci vašeho častějšího úsměvu, rádi pomůžeme. Termín k nám dostanete do 24 hodin.

Štítky

Bílé výplněEstetická rekonstrukceFazety

Další podobné články

ChirurgieEstetická rekonstrukce

Celková rekonstrukce chrupu.

Pokud máte špatně postavené zuby a váš chrup tak není zcela funkční, kvalitu vašeho života může změnit k lepšímu rekonstrukce chrupu. Ta je také řešením pro komplikované případy, kdy jsou zuby silně poškozené kazy, úrazem nebo v důsledku nejrůznějších onemocnění. Co obnáší rekonstrukce…

Přečíst článek

Zubní chirurgie v Praze

Zubní chirurgie je jednou z hlavních specializací Schill Dental Clinic Praha. Mezi hlavní zákroky zubní chirurgie patří: implantace (náhrada chybějícího kořene zubu, poté aplikujeme nový zub k nerozeznání od vašich původních zubů) extrakce (vytržení zubu) a resekce kořenového hrotu (odstranění konce zubního kořenu)…

Přečíst článek

Spolupracujeme

Pořad na Prima TV Spolupracujeme s TV Prima na pořadu Vysněná krása

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental