Hledáme zkušeného stomatologa, zubní sestru instrumentářku a recepční. Máte zájem se s námi dále rozvíjet?

Vysněná krása

Příběhy Vysněné krásy. Epizoda 1, Vladimír.

2 minuty čtení Zveřejněno 1. 4. 2022

První epizoda pořadu Vysněná krása na TV Prima odstartovala příběhem Vladimíra (36), kterého v Schill Dental Clinic doprovázíme na cestě za jeho vysněným úsměvem.

Na první pohled pěkné přední zuby nemusí vždy znamenat zdravý a funkční chrup. S tímto problémem zápasil i Vladimír, který se rozhodl začít s tím něco dělat. A je to moc dobře. Protože, když problémy se zuby začnete řešit včas a správně, výsledky i zdravý a krásný úsměv se dostaví. A čím dřív začnete, tím lépe.

Vladimír vždy snil o perfektních zubech a hollywoodském úsměvu. Zuby jsou pro něj skutečně důležité, protože má hodně obchodních schůzek a musí vypadat reprezentativně. Nemůže si dovolit se neusmát. Proto v sobě našel odvahu a rozhodl se do toho s námi jít a okusit sílu záchovné stomatologie.

Cesta Vladimíra začala v Schill Dental Clinic úvodní konzultací s MUDr. Alexanderem Schillem. Ten na základě prvního rozhovoru a prohlídky zjistil, co Vladimíra nejvíce trápí. Nemůže se kvůli chybějícím zubům normálně najíst, a pár zubů mu chybí i do perfektního úsměvu. Po prostudování rentgenů, fotografií a záznamů z CT naštěstí MUDr. Schill konstatoval, že snímky pozitivní a problémy jsou řešitelné, dokonce i relativně snadno. Chybějící zuby na horní čelisti bude možné vzhledem k dobrému stavu kosti bez problému doplnit implantáty a tím celý chrup esteticky a funkčně rehabilitovat. Za dva týdny mu budou odebrány stehy a za dva měsíce bude možné udělat otisky pro přípravu definitivních korunek.

Kromě nasazení implantátů Vladimírovi na Schill Dental Clinic lékaři zarovnávali přední zuby, doplnili chybějící výplně, korunky a můstek. Dle MDDr. Alexandry Braun  je tak chrup zcela funkční a zuby navíc i esteticky vyhovující.

Na cestě ke krásnému a zářivému úsměvu Vladimír ještě podstoupil bělení zubů. Terezie Kytková, DiS. mu vysvětlila celý postup bělících zákroků a Vladimír měl radost z krásně bílých zubů.

Konečně vysněné zuby.

Štítky

Vysněná krása

Další podobné články

Služby

Špičkoví zubaři pro celou rodinu v Schill Dental Clinic Praha.

Není zubař, jako zubař. Navíc platí, že skvělá zubařská péče není jen o řešeních, když nastanou problémy. Je o celkovém a dlouhodobém přístupu, který zahrnuje vše od preventivních prohlídek, přes dentální hygienu a ortodoncii až po implantologii a chirurgii. Je důležité najít zubaře, který rozumí potřebám…

Přečíst článek

Spolupracujeme

Pořad na Prima TV Spolupracujeme s TV Prima na pořadu Vysněná krása

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental