Přijímáme nové pacienty

Vysněná krása

Příběhy Vysněné krásy. Epizoda 1, Vladimír.

2 minuty čtení Zveřejněno 1. 4. 2022

První epizoda pořadu Vysněná krása na TV Prima odstartovala příběhem Vladimíra (36), kterého v Schill Dental Clinic doprovázíme na cestě za jeho vysněným úsměvem.

Na první pohled pěkné přední zuby nemusí vždy znamenat zdravý a funkční chrup. S tímto problémem zápasil i Vladimír, který se rozhodl začít s tím něco dělat. A je to moc dobře. Protože, když problémy se zuby začnete řešit včas a správně, výsledky i zdravý a krásný úsměv se dostaví. A čím dřív začnete, tím lépe.

Vladimír vždy snil o perfektních zubech a hollywoodském úsměvu. Zuby jsou pro něj skutečně důležité, protože má hodně obchodních schůzek a musí vypadat reprezentativně. Nemůže si dovolit se neusmát. Proto v sobě našel odvahu a rozhodl se do toho s námi jít a okusit sílu záchovné stomatologie.

Cesta Vladimíra začala v Schill Dental Clinic úvodní konzultací s MUDr. Alexanderem Schillem. Ten na základě prvního rozhovoru a prohlídky zjistil, co Vladimíra nejvíce trápí. Nemůže se kvůli chybějícím zubům normálně najíst, a pár zubů mu chybí i do perfektního úsměvu. Po prostudování rentgenů, fotografií a záznamů z CT naštěstí MUDr. Schill konstatoval, že snímky pozitivní a problémy jsou řešitelné, dokonce i relativně snadno. Chybějící zuby na horní čelisti bude možné vzhledem k dobrému stavu kosti bez problému doplnit implantáty a tím celý chrup esteticky a funkčně rehabilitovat. Za dva týdny mu budou odebrány stehy a za dva měsíce bude možné udělat otisky pro přípravu definitivních korunek.

Kromě nasazení implantátů Vladimírovi na Schill Dental Clinic lékaři zarovnávali přední zuby, doplnili chybějící výplně, korunky a můstek. Dle MDDr. Alexandry Braun  je tak chrup zcela funkční a zuby navíc i esteticky vyhovující.

Na cestě ke krásnému a zářivému úsměvu Vladimír ještě podstoupil bělení zubů. Terezie Kytková, DiS. mu vysvětlila celý postup bělících zákroků a Vladimír měl radost z krásně bílých zubů.

Konečně vysněné zuby.

Štítky

Vysněná krása

Další podobné články

Kariéralidé

Na slovíčko o trendech v moderní stomatologii. Seznamte se, MDDr. Alexandra Braun

Digitální plánování, 3D tisk a intraorální skenování. „To jsou nejnovější trendy v moderní stomatologii, které u nás v Schill Dental Clinic používáme na denní bázi“, uvádí MDDr. Alexandra Braun. MDDr. Alexandra Braun je zkušená lékařka, která se specializuje na záchovnou stomatologii, velké estetické rekonstrukce…

Přečíst článek

Kariéralidé

Vlastní ordinace anebo práce na klinice? V Schill Dental Clinic máte obě výhody.

U nás v Schill Dental Clinic najdete nejen vlastní vybavenou ordinaci, ale i možnost využít silného technologického zázemí a spolupráce s týmem zkušených kolegů, specializovaných v různých oblastech stomatologie. To vám zjednoduší život a umožní jednoduše konzultovat problémy a léčebné postupy. Podle MDDr. Alexandry Braun je práce…

Přečíst článek

KariéraLaboratoř

Hledáme laboranta do naší špičkově vybavené laboratoře Schill Dental Clinic

V Schill Dental Clinic Praha máme skvěle vybavenou interní laboratoř, umístěnou hned vedle ambulancí. Na denní bázi zde připravujeme korunky, zubní náhrady nebo průhledné dlahy pro nejrůznější způsoby použití. Díky naší laboratoři pracujeme lépe a efektivněji. A pozitivně se to promítá i do…

Přečíst článek

Spolupracujeme

Pořad na Prima TV Spolupracujeme s TV Prima na pořadu Vysněná krása

Sledujte své zubaře na Instagramu

schilldental