MENU

Schill Dental Clinic Praha

V roce 2013 jsme otevřeli pobočku Schill Dental Clinic v Praze. Najdete nás v poklidné části Vyšehradu v ulici Lumírova 21 v Praze 2. Zaparkovat můžete pohodlně přímo před klinikou na vyhrazených místech pro naše klienty. Jsme tu pro vás každý den a objednat se na ošetření můžete kdykoli bez zbytečného čekání.

Schill Dental Clinic Praha

Na recepci vás přivítají usměvavé dámy, které vám vyjdou se vším vstříc a společně s nimi si naplánujete potřebné vyšetření a zákroky. Stejně jako na našich klinikách na Slovensku i zde najdete veškeré zařízení pod jednou střechou včetně RTG.

V naší pražské pobočce vykonáváme všechny zákroky od běžných až po složitá chirurgická ošetření, je-li to potřebné i v celkové anestezii. Snažíme se, abyste se u nás cítili dobře a získali pocit, že u zubaře není čeho se bát. Objednáme vás okamžitě, na lékaře nemusíte čekat a věnujeme vám tolik času, kolik bude potřeba. K estetické stomatologii patří i ortodoncie, proto u nás najdete i specialistu na ortodoncii. Více se o našich službách a možnostech moderní stomatologie dočtete na stránkách v části První návštěva zubaře.

E-mail: info@schilldental.cz
Skype: recepce.schill.cz
Tel.:   (+420) 224 936 389
Mobil:  (+420) 731 455 480

Rychlá objednávka

Přijímáme nové pacienty!

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic Praha s.r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Zároveň naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto směrujeme Vaši pozornost na Poučení dotčené osoby, kde se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.