Schill Dental Clinic Praha

Main Point Pankrác

Otevírací hodiny

Pondělí 8:00 - 20:00
Úterý 8:00 - 20:00
Středa 8:00 - 20:00
Čtvrtek 8:00 - 20:00
Pátek 8:00 - 20:00
 

Milevská 2095/5
140 00  Praha 4 - Krč

Ceník

+420 224 936 389

recepce@schill.cz

Objednejte se

Výborná lokalita se snadnou dostupností

Schill Dental Clinic Praha sídlí na hranici částí Pankrác a Krč, v budově Main Point Pankrác, která se pyšní výjimečnou architekturou. Lokalita poskytuje výbornou dostupnost metrem i autem, s možností parkování v sousedící budově OC Arkády Pankrác. Main Point Pankrác je situován vedle hotelu Panorama. Najdete nás hned nad schody za vstupní recepcí.

Zkrácený ceník služeb

Vstupní vyšetření je prvním kontaktem mezi stomatologem a novým klientem. Během této návštěvy se zaměříme na celkový stav vaší ústní dutiny. Už během první návštěvy pochopíte, že o vás bude kvalitně postaráno.

Vážený kliente, z provozních důvodů a efektivního vynaložení času vašeho a naších špičkových specialistů, vás žádáme při rezervaci o úhradu vratné zálohy na termín ve výši 1500,- formou bankovního převodu na 9089826001/5500. Každý vynechaný termín by mohl pomoci jinému pacientovi v akutních bolestech, kterého kvůli obsazenosti nebudeme moci ošetřit. Záloha je vratná při zrušení nebo přesunu rezervace do 24h. V případě nedodržení této podmínky záloha propadá. Náklady na prázdné křeslo nakonec nebolí jen nás. Buďme k sobě ohleduplní.

Vracení zálohy při zrušení nebo přesunu rezervace do 24h.

Naše konzultace jsou určeny klientům, kteří si přejí detailní vysvětlení zákroků. Během rozhovoru se specialistou se dozvíte vše, co vás zajímá, vysvětlíme vám plán léčby a trvání jednotlivých zákroků.

Fotokompozit je funkční a šetrný výplňový materiál, který splňuje nejvyšší estetické nároky na bílé plomby.

Fazety jsou tenké keramické plošky, které se lepí na vnější povrch zubů. Po ošetření zůstanou zuby vitální a plně funkční. Úkolem fazet je zakrýt praskliny, rýhy či odštípnutí kousku zubu. Taktéž řeší estetickou otázku chrupu, ať už se jedná o barvu zubuů, nebo jejich tvar

Zubní korunka navrací původní tvar zubu, který je z větší části poškozen nebo oslaben. V Schill Dental Clinic používáme technologii Cerec®, díky které vám vyrobíme korunku na počkání.

Chybějící zub nemusí být problém. Zubní implantát je dlouhodobé a vysoce kvalitní řešení. Jde o šroub vložený do kosti, který poskytuje stabilní základnu pro korunku zubu. V Schill Dental Clinic využíváme vysoce kvalitní německé a švýcarské implantáty.

Přestože křivé zuby jsou zejména estetickou vadou, ignorování tohoto problému může vést k jiným problémům. V Schill Dental Clinic pracujeme nejen s fixními, ale také snímatelnými a neviditelnými rovnátky vhodnými pro všechny věkové kategorie - děti, mladé i dospělé.

V Schill Dental Clinic využíváme inovativní a neinvazivní metodu bělení Pure Whitening, která nabízí možnost kombinovaného i ambulantního bělení. Takové bělení vám při správné péči vydrží i několik let.

 

Evropská úroveň stomatologie přímo v Praze

Nemusíte cestovat do světa, abyste udělali pro svůj úsměv to nejlepší. V našich ordinacích najdete špičkové přístroje, které spolu s inovativními technologickými postupy a odborným ošetřením zaručí ten nejlepší výsledek.

  • zkušený tým profesionálů ve stomatologické péči
  • všechny přístroje a zákroky na jednom místě
  • záruka na všechna ošetření

Náš tým

Tým Schill Dental Clinic tvoří renomovaní odborníci, kteří pracují pod vedením zkušeného zubaře s 23-letou praxí. Lékaři pravidelně absolvují vzdělávací školení doma i v zahraničí, aby tak zajistili neustálé zlepšování služeb a kvalitu nabízené péče.

Tým dentální hygieny


Objednejte
se teď