Náš příběh

Bdíme nad kvalitou stomatologie

Schill Dental Clinic je stomatologické zařizení, které založil a vede MUDr. Alexander Schill. Naše služby poskytujeme v Čechách a na Slovensku.

Od původní ordinace v bratislavské poliklinice z roku 2002 jsme se vypracovali k moderním zařízením na území České a Slovenské republiky. Schill Dental Clinic je v Praze od roku 2013. Od ledna 2019 vás s radostí ošetříme v moderních prostorách nového velkokapacitního dentálního centra na Pankráci. 

Naším krédem je kvalitní stomatologická péče bez kompromisu. Kompromisy nechceme hledat a nenacházíme v oblasti přístupu k vybavení, profesionalitě personálu, a zcela samozřejmě v kontaktu s našimi pacienty. Poskytujeme péči na nejvyšší úrovni dle nejnáročnějších standardů na trhu. Proto u nás najdete moderně vybavené ordinace, nejnovější technologie a pečlivě proškolený personál. Věříme, že pohodlí, pěkné prostředí a milý přívětivý tým specialistů vám dokážou, že i návštěva zubaře může být příjemným zážitkem.

MUDr. Alexander Schill

Sledujeme nejnovější trendy v technologiích

Díky neustálým inovacím a hi-tech novinkám poskytujeme našim klientům stomatologickou peči nejvyšší úrovně. 

KARIÉRA v Schill Dental Clinic

V Schill Dental Clinic pracuje sladěný tým profesionálů – lékařů, zdravotních sester, dentálních hygienistek, laborantů a recepčních. V průběhu času jsme vybudovali profesionální pracovní prostředí na všech pobočkách. Cítí se v něm dobře jak naši klienti, tak naši zaměstnanci. Budeme rádi, pokud se k nám přidáte. 

Prohlédněte si aktuální PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI

Kariera v Schill Dental Clinic

Objednejte
se teď

OBJEDNÁVKA

Vaše zdraví je na prvním místě, ošetřujeme dle posledních hygienických standardů.

Vycházíme vstříc s termíny

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. a Schill Dental Clinic Košice s.r.o. budou zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto bychom Vás rádi upozornili na Poučení dotčené osoby, ve kterém se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.